Dominika

Kiedy poszłam na studia wszystko było dla mnie przerażające. Znalezienie odpowiedniego budynku na kampusie Politechniki Wrocławskiej było dla  mnie jak szukanie igły w stogu siana. Przez rok przystosowywałam się do życia studenta we Wrocławiu i ta roczna bierność była wielką głupotą. No ale cóż, czasu się nie cofnie. Wreszcie stwierdziłam, że trzeba się ruszyć i zrobić coś ze swoim życiem. Postanowiłam zdobyć doświadczenie, wiec zaaplikowałam do AIESEC. Wybrałam tę organizację, ponieważ moja siostra dzięki niej zdobyła pracę.  Stwierdziłam, że skoro pracodawcy tak sobie ją cenią, to musi ona być naprawdę wartościowa.

Moją przygodę z AIESEC zaczęłam jako członek zespołu PR Dni Kariery.  Chciałabym zobaczyć swoją minę kiedy moja liderka powiedziała: „Będziemy tworzyć kampanię marketingową na cały Wrocław jednych z największych targów pracy, praktyk i staży”. Musiałam wyglądać komicznie, twarz wyrażająca połączenie przerażenia z podekscytowaniem.

Dzięki temu projektowi miałam okazję negocjować warunki współpracy na uczelniach wyższych we Wrocławiu oraz organizować patronaty medialne. Początki były bardzo stresujące. Swojego pierwszego  wykonywanego telefonu z trzęsącym się głosem nie zapomnę do końca życia. Jednak dzięki temu, że zostałam rzucana na głęboką wodę, otworzyłam się i zdobyłam pewność siebie. Podczas realizacji projektu nauczyłam się również obsługi programów graficznych oraz tego jak tworzyć kampanię marketingową od początku do końca.

Po kilku miesiącach bycia w AIESEC zdobyłam umiejętności, których z pewnością nie uzyskałabym jedynie studiując. Nadal chcę się piąć w górę i zdobywać doświadczenie, dlatego będę kontynuowała swoją karierę w AIESEC tym razem na pozycji lidera! Ty też weź życie w swoje ręce i aplikuj do nas!

Z nami możesz więcej! ue.aiesec.pl/formularz

Dominika Zienkiewicz