AIESEC to miejsce, w którym znalazłam ludzi podobnych do mnie. Poznałam siebie, swoje możliwości i bardzo je rozwinęłam, a to wszystko w atmosferze radości, zabawy i motywacji. Zaczynałam w AIESEC Kraków, ale dzięki organizacji postanowiłam zmienić studia i pójść drogą własnych marzeń. Od października zaczęłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i jednocześnie dołączyłam do działającego przy tej uczelni oddziału AIESEC.

To tutaj, pośród ludzi z całego świata zrozumiałam, że życie należy do nas, a stawanie się najlepszą wersją siebie to jedyny klucz do sukcesu.

Po pół roku doświadczenia w AIESEC zostałam liderem projektu i były to jedne z najlepszych miesięcy w moim życiu. Organizacja, a przede wszystkim praca z moim zespołem, dały mi szansę rozwijania mocnych stron i poprawiania tych słabszych. Mogłam również poznać i zrozumieć innych ludzi, ich cele i marzenia, nauczyć się pracować w grupie, aby osiągnąć wspólny cel. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, zacznij od zmieniania swojego lokalnego otoczenia, a to właśnie robimy w AIESEC!

Ola, 21 lat, studentka Zarządzania