Kamil Wojna

Kamil_22_copy

Cześć. Mam na imię Kamil i jestem w AIESEC od marca ubiegłego roku. Dołączyłem do tej organizacji z ciekawości i zostałem na dłużej.

Na samym początku mojej pracy w AIESEC zostałem przydzielony do zespołu odpowiedzialnego za nawiązywanie współpracy ze szkołami ponadgimnazjalnymi. Był to projekt stricte sprzedażowy – zapewnialiśmy współpracującym z nami placówkom rozszerzenie ich oferty edukacyjnej w zamian za wniesienie darowizny na rzecz AIESEC. Dzięki ścisłej współpracy z ówczesną koordynatorką projektu i resztą zespołu udało mi się osiągnąć dobry wynik sprzedażowy. Wówczas za namową koordynatorki zaaplikowałem na pozycję koordynatora ds. relacji zewnętrznych w organizacji. Pełniłem tą funkcje od maja do grudnia 2014 roku. Do moich głównych zadań wówczas należała pomoc przy sprowadzaniu praktykantów z zagranicy do polskich firm oraz uzyskiwanie patronatów pod projekty edukacyjne, organizowane przez AIESEC. W ramach tej pozycji przeprowadzałem także szkolenia sprzedażowe dla członków organizacji.

Pod koniec ubiegłego roku zostałem koordynatorem lokalnym badania Pracodawca Roku 2014 – największych badań ankietowych przeprowadzanych wśród studentów kieleckich uczelni. Do moich obowiązków należało przeszkolenie i koordynowanie pracy zespołu przeprowadzającego badania ankietowe. W marcu 2015 roku kierowałem zespołem sprzedażowym – poszukiwaliśmy placówek NGO do naszych projektów edukacyjnych.

Obecnie jestem koordynatorem zespołu matchingowego – zajmujemy się poszukiwaniem i selekcją wolontariuszy z zagranicy, którzy chcą uczestniczyć w projektach edukacyjnych realizowanych przez AIESEC.

Na każdej pozycji z dotychczasowych pozycji, które pełniłem zdobyłem cenne doświadczenie (i to już w czasie studiów ), które mogę sobie wpisać w CV. Ponadto poznałem fajnych ludzi i podszlifowałem język angielski. Uwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy było uzyskanie tytułu najlepszego koordynatora. Moja przygoda z AIESEC jeszcze się nie zakończyła – przede mną jeszcze wiele wyzwań. Teraz kolej na CIEBIE.

Dołącz do nas już teraz: kie.aiesec.pl/formularz

Więcej info tutaj: kie.aiesec.pl/organizacja