Klaudia Końska – Ambasador Mars na SGH

PROGRAM AMBASADOR TO JEDNA Z INICJATYW, KTÓRĄ ORGANIZACJA OFERUJE SWOIM CZŁONKOM. PRZECZYTAJ HISTORIĘ KLAUDII I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

10393744_1206554139372920_4784330600871095493_n

Bycie ambasadorem Mars Polska – partnera narodowego AIESEC, to kolejne wyzwanie, jakie podjęłam w tej organizacji. Nie jest to jednak tylko wyzwanie – to również świetna przygoda i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia. Jestem odpowiedzialna za promocję konkursu Mars Challenge Hunters, programu stażowego Mars Business Experience i programu managerskiego Mars Leadership Program oraz za promocję i organizację warsztatów organizowanych co roku w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej.

Na swojej uczelni (SGH) jestem jedynym ambasadorem, więc planowanie i realizacja wszystkiego tutaj to w pełni mój obowiązek. Mimo to moja rola ambasadora nie jest rolą samotną. W Warszawie działają jeszcze trzy ambasadorki – studentki SGGW, UW oraz PW. Jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie, wymieniamy się doświadczeniami i pomagamy sobie nawzajem. Ponadto Mars Polska ma swoich ambasadorów na różnych uczelniach w całej Polsce. Poznaliśmy się podczas spotkania wprowadzającego nas w naszą pracę i stale wymieniamy się pomysłami, a przed nami kolejne zjazdy, gdzie nie tylko będziemy opracowywać dalszy plan promocji, ale również integrować się. Ambasadorstwo to świetna możliwość nie tylko dla osób, które wiążą swoją przyszłość z marketingiem, czy employer brandingiem.

To propozycja dla każdego, kto z bliska chciałby poznać, jak funkcjonują największe firmy międzynarodowe, jaka panuje w nich atmosfera i jakimi są pracodawcami. To dostęp do praktycznej wiedzy i ludzi z ciekawym doświadczeniem. To szansa na współpracę ze studentami z całej Polski i nawiązywania nowych znajomości. To możliwość sprawdzenia się w nowej sytuacji, w nowym otoczeniu, z której warto skorzystać!