Kolejna szansa dołączenia do AIESEC!

Czy wyobrażasz sobie, ponad 86 000 osób działających w 124 krajach, którzy poprzez swoje zaangażowanie w różne projekty zdobywają doświadczenie liderskie, rozwijają swoje umiejętności a przy tym mają wpływ na globalne środowisko?

Tak właśnie działa AIESEC – największa organizacja studencka. Wykorzystaj, więc studia w najlepszy z możliwych sposobów poprzez… działanie! Będąc członkiem AIESEC zdobędziesz bezcenne doświadczenie, przeżyjesz przygodę życia i poznasz ludzi z całego świata w ramach ogólnopolskiego programu Future Leaders.

Po raz kolejny masz szansę, aby zmienić coś w swoim życiu. Właśnie zaczynamy rekrutację do naszego oddziału AIESEC w Katowicach. Dołącz do programu Future Leaders i zacznij semestr inaczej niż zwykle!  

Brzmi interesująco? Wiedza zdobyta na studiach to nie wszystko, zdobądź nareszcie umiejętności praktyczne!

Program rekrutacyjny Future Leaders to przede wszystkim praca zespołowa i umiejętności przywódcze, konferencje narodowe i międzynarodowe, udział w szkoleniach oraz nauka języków obcych. To także rozwój w kierunku przedsiębiorczości, zarządzania sobą w  czasie czy pracy na projektach.****

W programie Future Leaders sam wybierasz, co najbardziej Cię kręci wybierając jeden z programów:

  • Social Entrepreneur –  energiczni, ciekawi świata ludzie z innych krajów oraz rozwój umiejętności zarządzania ludźmi?  To właśnie Social Enterpreneur, który obejmuje  międzynarodowe  projekty społeczno-edukacyjne.

Olga (21 lat)  o współpracy w międzynarodowym środowisku mówi tak:  __Dzięki projektom związanym z wolontariatem miałam możliwość poznać osoby z różnych zakątków świata, które przyjechały do nas aby zapoznać dzieci i młodzież w szkołach ze swoją kulturą. Pomogłam również osobą z naszego regionu w wyjeździe na wolontariat. Ich entuzjazm i radość podczas opowieści o swoich przeżyciach, które widziałam po ich powrocie do kraju były czymś wspaniałym, jak i świadomość, że miałam w tym swój udział.

  • Marketing –  interesujesz się tym co dzieje się w sieci, śledzisz trendy marketingowe i Public Relations? Osoby działające w takich projektach mogą realizować kampanie promocyjne i mieć kontakt z  lokalnymi mediami.

Szymon(22 lata): „Mogę współtworzyć ogólnopolskie kampanie promocyjne oraz poznawać praktyczne aspekty komunikacji i marketingu”.

  • Business Sales  – Umiesz przekonać innych do swojego zdania i chcesz rozwijać się w kierunku sprzedaży?  Ten program to  zdobycie umiejętności negocjacji czy autoprezentacji. Uczestnicy  mają ciągły kontakt z lokalnym środowiskiem biznesu.

Kasia (21 lat) o projektach sprzedażowych: „Mogę zdobywać doświadczenie biznesowe dzięki spotkaniom z największymi śląskimi firmami.”

Dlaczego warto dołączyć do AIESEC?

Masz okazję działać lokalnie ze studentami, którzy pracują w zespołach, wpływają na rynek pracy w regonie, zwiększają swoją konkurencyjność, osiągając przy tym wyniki i dobrze się bawiąc! AIESEC to międzynarodowość, to energia, którą możesz zdobyć otaczając się kreatywnymi ludźmi z całego świata!

Zaczyna się nowy semestr. Czy to nie najlepszy moment, aby pomyśleć o zmianie czegoś w swoim otoczeniu? Zacząć coś, co nada Twojemu życiu kierunek i zapewni po prostu dobre towarzystwo?

Podejmij wyzwanie i aplikuj na: http://bit.ly/mozesz-wiecej !