komunikat w związku z COVID19

15 kwietnia 2020, Zarząd Narodowy AIESEC Polska – AIESEC nadal zaleca wszystkim klientom przełożenie programów wolontariatu lub praktyk za granicą, które mają rozpocząć się wcześniej niż 1 września 2020 r.

 

Bazując na naszym wcześniejszym komunikacie dotyczącym działalności AIESEC w czasie pandemii COVID-19 opublikowanym na naszych kanałach social media, facebook, linkedin, zdecydowaliśmy się na zmianę terminów i przełożenie realizacji wszelkich programów wymianowych, mających uprzednio się odbyć przed wrześniem 2020. Wszystkie programy rozpoczynające się od września 2020 nie ulegają zmianie.

Co już zrobiliśmy, w celu wdrożenia powyższej decyzji?

  • portal aiesec.org, na którym młodzi ludzie mogą szukać projektów wolontariackich i praktyk za granicą, został zmodyfikowany tak, aby nie aplikować na projekty rozpoczynające się przed początkiem września 2020,
  • na portalach aiesec.pl oraz aiesec.org dodaliśmy baner informujący o naszym stanowisku i kierujący na stronę WHO,
  • uruchomiliśmy podstronę aiesec.pl/customersupport w celu pomocy naszym aktualnym klientom i odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące realizacji projektów,
  • proponujemy naszym aktualnym klientom specjalne vouchery, umożliwiające wymianę w późniejszym czasie.

W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu naszych Oddziałów Lokalnych, zadawanie pytań dotyczących projektów na aiesec.pl/customersupport, czy bezpośrednie pisanie do nas na facebooku.

 

O AIESEC:

AIESEC to organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od 1948 roku realizuje misję: pokój i pełne wykorzystanie ludzkiego potencjału. Rozwija w młodych cechy liderskie poprzez dostarczanie im praktycznych doświadczeń w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku. Wierzy, że samoświadomość, zainteresowanie problemami świata, aktywne poszukiwanie rozwiązań oraz umiejętność motywowania innych do działania to cechy, które wzbudzają w nich odpowiedzialność za otaczającą ich rzeczywistość.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:

Aleksander Glapa, osoba odpowiedzialna za komunikację z klientami i partnerami, aleksander.glapa@aiesec.pl