Konferencja Youth 2 Business Forum – inspiracja, zaangażowanie, działanie

Konferencja Youth to Business Forumy2BZAPISY2

Youth to Business Forum odbędzie się 27 maja 2014 roku w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu.

Youth to Business Forum to inicjatywa, która ma na celu umożliwić spotkanie utalentowanych studentów z przedstawicielami biznesu. Wydarzenie powstało, aby znaleźć rozwiązania problemów z jakimi obecnie zmagają się młodzi ludzie. Konferencja jest organizowana przez organizację studencką AIESEC, które od lat odnosi sukcesy w wielu krajach na świecie.

Youth to Business Forum jest wartościowym doświadczeniem, które ma na celu zainspirować młodych ludzi do działania. Poprzez praktyczne warsztaty, rozmowy oraz debatę studenci mają możliwość poznania praktyków biznesu oraz poznania ich poglądów. Motywem przewodnim tegorocznej poznańskiej edycji jest „Absolwent bez przyszłości”.

Wydarzenie zostało objęte patronatami honorowymi przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Prezydenta Miasta Poznania oraz przez poznańskie uczelnie wyższe.

Zapisy już ruszyły pod adresem: http://bit.ly/1kPLcvg. Konieczna jest wcześniejsza darmowa rejestracja. Więcej informacji na  www.y2bpoland.pl/poznan/oraz na https://www.facebook.com/events/395110210628539/