Konkursy EY dla studentów

Studiujesz? Lubisz wyzwania? EY zaprasza do udziału w konkursach, w których do wygrania są płatne praktyki u pracodawcy nr 1 w Polsce!

1. EYe on Tax – X edycja konkursu EY dla zainteresowanych doradztwem podatkowym

Każdy uczestnik wygrywa: – praktyczną wiedzę w zakresie doradztwa podatkowego, – cenne doświadczenie, które wzbogaci Twoje CV, – kontakty z najlepszymi doradcami w Polsce, – niezapomnianą przygodę z prawem podatkowym.

Konkurs skierowany jest głównie do studentów IV i V roku kierunków prawniczych i ekonomicznych. Zapraszamy jednak wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił i są zainteresowani Doradztwem Podatkowym.

Pula nagród w X edycji konkursu obejmuje:

I miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 24 000 PLN; – płatne praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego i Prawnego EY; – dostęp do Systemu Informacji Prawnej LEX oraz nagrody książkowe od wydawnictwa Wolters Kluwer; – vouchery o wartości 2 000 PLN na wybrany kurs z zakresu ‚soft skills” z oferty EY Academy of Business; – vouchery MultiWypoczynek od Benefit Systems.

II miejsce – IPady Apple mini; – vouchery na szkolenie z oferty EY Academy of Business – 5-dniowy kurs z programu ACCA – Paper F6 Taxation; – dostęp do Systemu Informacji Prawnej LEX oraz nagrody książkowe od wydawnictwa Wolters Kluwer; – vouchery MultiBilet od Benefit Systems.

Zbierz i zarejestruj 3- lub 4- osobowy zespół do 21.11 na ey.com.pl/EYe_on_Tax

2. EY Financial Challener – XI edycja konkursu EY dla zainteresowanych doradztwem transakcyjnym

Każdy uczestnik wygrywa: – praktyczną wiedzę w zakresie doradztwa transakcyjnego, – cenne doświadczenie, które wzbogaci Twoje CV, – kontakty z najlepszymi doradcami w Polsce, – niezapomnianą przygodę z doradztwem transakcyjnym.

Ze względu na zakres tematyczny, konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów III, IV i V roku studiów uczelni ekonomicznych. Zapraszamy jednak wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił i są zainteresowani finansami przedsiębiorstw z uwzględnieniem doradztwa transakcyjnego i wycen. Wiedza zdobyta w tej edycji będzie na pewno procentowała w kolejnych latach.

Pula nagród w XI edycji konkursu obejmuje: – 30 000 PLN za I miejsce; – 10 000 PLN za II miejsce; – płatne praktyki w Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY; – vouchery o wartości 2 500 PLN na szkolenie z oferty EY Academy of Business – CFA Level 1. – vouchery o wartości 2 000 PLN na szkolenie z oferty „soft skills” EY Academy of Business; – vouchery MultiWypoczynek od Benefit Systems; – cenne nagrody rzeczowe, m.in.: czytniki Amazon Kindle, iPady Apple Mini.

Zbierz i zarejestruj 3- lub 4- osobowy zespół do 21.11 na ey.com.pl/Challenger.