AIESEC University Kraków zaprasza na kolejną edycję!

AIESEC University promotional

Zapraszamy na angielski angielski biznesowy niemiecki francuski włoski hiszpański !

Podziel się tą dobrą wiadomością ze znajomymi!

Czym jest AIESEC University

AIESEC University to warsztaty językowe prowadzone przez lektorów z całego świata. Dzięki AIESEC University rozwiniesz w sobie umiejętności komunikowania się w zróżnicowanych środowiskach. Poznasz kultury innych krajów, nie wyjeżdżając ze swojego miasta, a wszystko to dzięki lektorom zza granicy. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, co pomoże Ci nabyć umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji i znajdowania rozwiązań niezależnie od wyzwań. A co najważniejsze – dzięki Language Tour’om warsztaty będą dla Ciebie nie tylko świetnym sposobem nauki, ale też idealnym sposobem na spędzanie wolnego czasu i dostarczą Ci mnóstwo rozrywki!

Śledź nasze media społecznościowe:         

Czym jest AIESEC?

AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 127 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym. Dowiedz się więcej!

ZAPISY RUSZYŁY!

Zapisz się już teraz na kr.aiesec.pl/mynewlanguagekrakow!

HARMONOGRAMY

Znajdź idealną grupę lub wybierz zajęcia indywidualne.

Miejsce zajęć grupowych – KSA, ul. Zamoyskiego 52

Zajęcia indywidualne odbywają się w miejscu ustalonym przez kursanta z lektorem.

Nasi lektorzy

Raneem jest tłumaczką z Jordanii, płynnie mówiącą po angielsku, arabsku i niemiecku. Przez ostatnie dwa lata studiowała w Niemczech. Uwielbia poznawać nowych ludzi i aktywnie spędzać czas. Jest bardzo otwartą i uśmiechniętą osobą.

Raneem – język angielski

Tekla jest Węgierką, która realizuje specjalistyczny program studiów dla nauczycieli języka angielskiego i historii. Ma już duże doświadczenie edukacyjne. Jest bardzo sympatyczną osobą, której bardzo zależy na dobrych wynikach uczniów.

Tekla – język angielski

Akram pochodzi z Algierii, jest magistrem dydaktyki i nauczania. Jako pasjonat swojego zawodu i perfekcjonista, z chęcią stosuje kreatywne metody nauczania. Umie grać na gitarze i na pianinie, lubi także flamenco i grę w piłkę.

Akram – język angielski biznesowy

Dinorah pochodzi z Meksyku, jest doświadczoną lingwistką specjalizującą się w psychologii języka. Brała już udział w wielu projektach zagranicznych, ale po raz pierwszy odwiedzi Polskę. W wolnych chwilach bardzo lubi gotować.

Dinorah – język hiszpański

Ramzi pochodzi z Algierii. Obronił pracę magisterską z zakresu inżynierii i planuje kontynuować karierę akademicką. Zna się na projektowaniu grafiki, prowadził także treningi judo dla dzieci. To jego kolejny projekt edukacyjny w Polsce.

Ramzi – język francuski

Elise mówi znakomicie zarówno po francusku, jak i po niemiecku. Właśnie kończy swoją pracę magisterską z zakresu literatury niemieckiej. Do jej licznych pasji zaliczają się m.in. opera, festiwale filmowe i rozmaite sporty.

Elise – język niemiecki

Barbara pochodzi z Piacenzy. Jest pisarką z bogatym doświadczeniem podróżniczym. Hobbystycznie prowadzi bloga poświęconego zwiedzaniu świata. Uwielbia wszystko, co jest związane ze słowami! W wolnym czasie lubi biegać.

Barbara – język włoski

199

ZAJĘCIA GRUPOWE

 
450

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Aktywni oszczędzają!

Podwójne zajęcia grupowe – 319 zł 
Podwójne zajęcia indywidualne – 799 zł

KONTAKT

ZAPISY: kr.aiesec.pl/mynewlanguagekrakow

Adres biura AIESEC Kraków:

Rakowicka 27, 30-001 Kraków

Pawilon Sportowy pok 228-229

E-mail kontaktowy projektu: mynewlanguage.krakow@aiesec.pl

Strona WWW komitetu:

http://aiesec.pl/krakow/

Regulamin

  1. Minimalny wiek kursanta wynosi 16 lat.
  2. Nie dokonujemy zwrotów wpłat po rozpoczęciu zajęć.
  3. Dopiero dokonanie wpłaty i przesłanie potwierdzenia wpłaty zapewnia udział w danej grupie językowej.
  4. Wpłaty należy dokonać w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania odpowiedniego maila, następnie w wiadomości zwrotnej należy przesłać potwierdzenie wpłaty.
  5. Przy kwotach powyżej 199 zł należy podpisać umowę darowizny, można to zrobić w jednej z podanych w mailu terminów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (biuro AIESEC).
  6. Zniżki się nie łączą.