Magda: Mogę reprezentować międzynarodową firmę na swojej uczelni

Magda1

Od początku studiów brakowało mi w nich „tego czegoś”. Możliwości wyróżnienia się z setek studentów mojego kierunku, miejsca gdzie mogłabym poznać ludzi, z którymi nawiążę bliższą więź. Szukałam czegoś, co pozwoli mi rozwinąć pewne umiejętności, o których wiedziałam, że przydadzą mi się w życiu.

Póltora roku temu zaaplikowałam do AIESEC. Zainteresowałam się tą organizacją, ze względu na możliwości, które miała przede mną otworzyć. Zaczęłam bardziej skupiać się na swoim rozwoju osobistym: starałam się pracować nad tym, na czym najbardziej mi zależało. Przede wszystkim postanowiłam ćwiczyć umiejętność publicznego przemawiania, ponieważ to właśnie ją uważałam za potencjalnie najbardziej przydatną w życiu.

Co uważam za swój największy sukces?

Jedną z funkcji jakie mam okazję pełnić jest rola Ambasadora EY. Czuję się niesamowicie z tym, że mając 21 lat mogę być częścią tak ogromnego przedsiębiorstwa. Dzięki tej pozycji mogę zmierzać się z nowymi wyzwaniami i rozwijać siebie. Co to dla mnie znaczy? Wyzwanie utożsamiam z przezwyciężeniem słabości i pokonania ewentualnego strachu. Rozwój osobisty poprawia świadomość, zwiększa poziom wiedzy, rozwija silne strony a także poprawia styl i jakość życia.

Jestem Ambasadorem na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Ekonomicznym i Wydziale Zarządzania. Mam bezpośredni kontakt z pracownikami z Warszawy, biorę udział w zjazdach ambasadorów EY z całej Polski. Promuję projekty i konkursy na uczelni. Mam stały kontakt z biurami karier. To ode mnie studenci z mojej uczelni mogą uzyskać informacje na temat pracy w firmie, która jest według rankingów jednym z najlepszych pracodawców w Polsce.

Podczas pracy jako ambasador nauczyłam się wielu rzeczy. Ciężko jest mi wymienić wszystkie, ale do najbardziej wartościowych zaliczyłabym zdobycie wiedzy na temat tego, jak działa międzynarodowe przedsiębiorstwo oraz większą pewność siebie. Dodatkowo bardzo cenne są dla mnie zdobyte umiejętności marketingowe.

Co jest dla mnie najważniejsze?

Jestem bardzo dumna z tego co robię ponieważ łączę dwie najważniejsze dla mnie wartości: ciągły rozwój i możliwość pomagania ludziom. Uważam, że pomagając spełniać marzenia drugiej osoby, spełniasz również swoje.

Magda, 21 lat

Możesz… reprezentować międzynarodową firmę na swojej uczelni.

Z nami możesz więcej!