Mateusz może więcej!

Podejmując decyzję o aplikowaniu do organizacji kierowałem się słowami swojego brata – wypowiadał się bardzo pozytywnie o Ajsekach, on sam był bardzo zaangażowany w ten rodzaj działalności (choć paradoksalnie nie działał w AIESEC) i muszę przyznać, że widziałem na co dzień jak go to kręci. Był to czas, w którym będąc świeżo upieczonym studenciakiem w nowym mieście nie do końca wiedziałem co ze sobą zrobić, od czego zacząć i jaki obrać kierunek. Jakoś tak się złożyło, że psim swędem trafiłem na szkolenie organizowane przez AIESEC i muszę przyznać, że wywarło na mnie spore wrażenie. Utwierdziłem się tylko w swojej decyzji i jeszcze tego samego wieczora nie czekając dłużej odszukałem link z zapisami i wypełniłem aplikację. Ktoś miał się odezwać w kolejnych dniach, żeby przeprowadzić ze mną rozmowę i jakieś ćwiczenia. Był lekki stres, ale jakoś poszło – w dniach kolejnych miałem poznać decyzję czy jestem w grze i kolejny weekend spędzę na trzydniowej konferencji dla nowoprzyjętych członków organizacji, czy też nie. Telefon z rana – pakuj się i widzimy się o 7:15 koło Uniwersytetu Ekonomicznego – świetnie, nie pośpię…

Rzeczywiście nie pospałem, nie tylko w piątek zresztą. Nie będę nawet próbował opisać co działo się na konferencji. Słowem, które w pewnym stopniu najlepiej oddaje to co się tam dzieje jest intensywność. Pobudka rano (znowu), szkolenia do zmroku, a następnie impreza do rana. I tak przez trzy dni. Mój punkt widzenia zmienił się o 180°.

Od tego czasu minęło półtora roku. Dzisiaj prowadzę swój drugi zespół marketingowców i robimy wszystko, żeby zobaczyć się z Wami na targach pracy, praktyk i staży Dni Kariery® (To już 3 marca, wpadajcie tłumnie!) organizowanych przez zespół 20 wspaniałych osób. Zespół, którego jestem częścią i na którym zawsze mogę polegać. Dodatkowo obecnie razem ze swoimi najlepszymi znajomymi – nawiasem mówiąc poznanymi na wspomnianej konferencji – wchodzę w skład Zarządu naszego Odziału Lokalnego Wrocław UE i wspólnie dbamy o to, żeby wszystko działało jak należy. Przede mną widnieje perspektywa spędzenia tutaj najbliższego roku, a co będzie dalej? Sky’s the limit!

Mateusz Załęski Wiceprzewodniczący ds. Zasobów Ludzkich

Ty też możesz więcej! Aplikuj do nas do 22.02 na bit.ly/Moge-Wiecej