Ostatnia szansa na warsztaty językowe w tym roku

Już od 27 października rozpoczynają się warsztaty językowe AIESEC University. Warsztaty trwają 8 tygodni a ich niezwykłość tkwi w tym, że są prowadzone przez młodych ludzi z zagranicy, którzy pochodzą z różnych zakątków świata.

Organizatorem warsztatów jest stowarzyszenie studenckie AIESEC, którego głównym założeniem jest współpraca międzynarodowa poprzez praktyki międzynarodowe oraz zwiększanie zrozumienia kulturowego. Zapisanie się na takie zajęcia to świetna okazja do podszkolenia nie tylko języka angielskiego, ale również francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania. Warsztaty są prowadzone poprzez zabawę w sympatycznej atmosferze. Polegają w dużej mierze na nauce umiejętności odnalezienia się w sytuacjach codziennych, np. w sklepie, na poczcie, w restauracji itp. Jednocześnie jest to świetna okazja na podszkolenie dwóch języków jednocześnie, ponieważ lektorzy nie znają języka polskiego. Dlatego też uczestnicy powinni posiadać komunikatywną znajomość języka angielskiego.

Zaraz po rozpoczęciu zajęć uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w konkursach oraz wygrać ciekawe nagrody od partnerów projektu, którymi są: Fair Play, Zmiana Klimatu, Kula Hula, Lambo Nauka Jazdy oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Zapisy są prowadzone od 23 sierpnia i potrwają do 20 października 2014 r., na stronie http://learnbyplay.pl/committee/bialystok. Zajęcia z lektorami będą odbywały się 2 razy w tygodniu, po 1,5 godziny. Koszt takich 8-tygodniowych warsztatów to jedyne 150 zł.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u: http://bit.ly/AIESEC_University_Białystok.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów można kierować pod adres aiesec.university.bialystok@gmail.com.