“Po zajęciach z Josephem wychodziłam z uśmiechem na twarzy!”

Chyba nie muszę nikomu już na wstępie przypominać jak ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języków!  O AIESEC University dowiedziałam się od koleżanki ze studiów, która brała udział we wcześniejszej edycji. Chciałam podszkolić język angielski, a zajęcia na uczelni były dla mnie zdecydowanie niewystarczające. Zapisałam się więc na warsztaty organizowane przez AIESEC.

Jestem osobą niesamowicie ambitną, ale żeby nie było za kolorowo – niesamowicie leniwą. Zazwyczaj na wszelkie zajęcia dodatkowe chodziłam z przymusu, ale z zajęciami językowymi AIESEC University było zupełnie inaczej. Atmosfera panująca na zajęciach sprawiała, że aż chciało się tam być, poznawać, uczyć!

Myślę, że sprawcą tego wszystkiego był Joseph – nasz native speaker. Joseph pochodzi z Malezji, ma 20 lat i masę pozytywnej energii, którą zarażał całą naszą grupę. Nauczona doświadczeniem z lat szkolnych, nie zdawałam sobie sprawy, że lekcja może tak wyglądać. Mogłam mieć najgorszy dzień świata, ale po zajęciach z Josephem wychodziłam z uśmiechem na twarzy. Ten młody Malezyjczyk przekazywał nam wiedzę językową w tak ciekawy sposób, że chyba nikt nie był tego do końca świadomy. Doznałam olśnienia w trakcie jednej z rozmów z Josephem. Mówiłam bez zawahania, nie zastanawiając się w głowie jakiego czasu i słówka powinnam użyć. W tamtym momencie poczułam, że chyba osiągnęłam to co chciałam – wreszcie nie boję się mówić w innym języku, nie mam bariery językowej!

Warsztaty językowe z AIESEC University nie tylko poprawiły mój angielski, ale też dały mi możliwość poznania masy ciekawych ludzi! Wiele znajomości przetrwało do dziś. Katia – native speakerka z Włoch zaprasza mnie do siebie latem! Tak miło wspominam tamten czas, że już zapisałam się na kolejną edycję warsztatów. Tym razem hiszpański. Może Ciebie też tam spotkam?

Ola, studentka UEK, uczestniczka warsztatów językowych AIESEC University.


Jeżeli chcesz, tak jak Ola, podszkolić swoje umiejętności językowe i nawiązać przyjaźnie z osobami z zagranicy – zapisz się na warsztaty językowe AIESEC University!