Połączmy siły, osiągnijmy cel

Jesteś fanem lokalnego profilu AIESEC w Twoim mieście? Zastanawiasz się co oznacza wiadomość, którą właśnie przeczytałeś na fanpage’u? Jeżeli się tu znalazłeś – to znaczy, że interesujesz się tym, co dzieje się w naszej organizacji. Poniżej możesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów!

Skąd pomysł?

AIESEC w Polsce ma 15 oddziałów lokalnych, każdy z nich realizuje bardzo podobne projekty i każdy ma dokładnie taki sam cel. Dlaczego więc nie połączyć naszych sił? Dzięki jednemu, wspólnemu profilowi na facebook’u możemy pokazać, co robimy, większej liczbie osób i wpłynąć na otaczające nas środowisko w znacznie większym stopniu. Jeden fanpage pozwoli pokazać naszą spójność i zaangażowanie oraz umożliwi dalszy rozwój.

A co lokalnie?

Boisz się, że już nigdy nie dowiesz się, co dzieje się w AIESEC w Twoim mieście? Spokojnie! Zadbaliśmy także o to 🙂 Nadal zobaczysz jakie projekty realizuje wybrany oddział, a wydarzenia organizowane lokalnie także się odbędą i zostaniesz o nich poinformowany. Natomiast dzięki połączeniu zyskasz możliwość uczestniczenia nie tylko w akcjach lokalnych, a także będziesz na bieżąco z naszymi inicjatywami organizowanymi dla osób z całego kraju.

Więc co się zmienia?

Dla Ciebie jako obserwatora naszej strony – tylko nazwa. Wkrótce nie zobaczysz już nazwy swojego oddziału, lecz ‘AIESEC in Poland’. Nie musisz polubić nowego fanpage’a, nie musisz zmieniać nic w ustawieniach – wystarczy poczekać do końca procesu.

No właśnie, jak będzie wyglądał cały proces?

Wkrótce zaprzestaniemy publikacji postów na tym profilu. Następnie zmianie ulegnie nazwa profilu – więc prosimy, nie zdziw się jeśli pewnego dnia zobaczysz inną nazwę niż dotychczas – jest to tylko część procesu. A już na początku Maja automatycznie zostaniesz fanem profilu ‘AIESEC in Poland’ i rozpoczniesz razem z nami nowy etap AIESEC w Polsce!

Masz jakieś pytania? Chcesz abyśmy wyjaśnili Ci coś jeszcze? Napisz wiadomość na fanpage AIESEC in Poland – a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania 😉