Postaw na rozwój i doświadczenie!

Chcesz być marketingowcem? Nauczyć się, jak dobrze sprzedać produkt? A może rozwinąć w sobie przedsiębiorczość? Wyższe wykształcenie nie jest już gwarancją znalezenia dobrej pracy. Pracodawcy co raz więcej wymagają od swoich pracowników – doświadczenia, chęci samorealizacji i otwarcia na świat. Dołączając do organizacji studenckiej AIESEC możesz zdobyć potrzebne ci umiejętności.

Rekrutacja na działalność lokalną do białostockiego oddziału AIESEC będzie trwała do 10 października 2014 r.

Aktualna rekrutacja odbywa się pod hasłem FUTURE LEADERS. Jest to program rozwoju skierowany do studentów zainteresowanych pracą w zespole oraz dążących do rozwoju personalnego i profesjonalnego.

Działając w działce marketingowej będziesz miał okazję nawiązywać współpracę z mediami, tworzyć informacje prasowe, przeprowadzać kampanie promocyjne, obsługiwać social media, pozyskiwać patronaty medialne oraz pracować na programach graficznych.

Sprzedaż w organizacji związana jest z przeprowadzaniem badania rynku, nawiązywaniem kontaktu z firmami i utrzymywaniem z nimi relacji, przede wszystkim poprzez uczestniczenie w spotkaniach biznesowych i sprzedażowych. Jest to świetna okazja do stworzenia sieci kontaktów, które mogą okazać się przydatne w poszukiwaniach przyszłej pracy.

Z aspektem przedsiębiorczości związane jest przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, organizowanie wydarzeń z udziałem praktykantów z zagranicy, dbanie o formalności związane z wymianą dokumentów, a także z nawiązywanie kontaktu z organizacjami pozarządowymi i placówkami publicznymi.

Nie zwlekaj i zadbaj o swoją przyszłość! Wypełnij aplikację: http://bit.ly/aiesec-futureleaders.