Rafał Romański

1.Dlaczego zdecydowałeś się zostać koordynatorem projektu ?

Prowadzenie własnego teamu to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowo rozwijające i pozwalające na pokonanie nowych. Już na etapie dołączenia do AIESEC, wiedziałem, że będę chciał spróbować swoich sił jako koordynator projektu. Dzięki temu, będę w stanie sprawdzić siebie jako lider, poznać lepiej swoje silne i słabe strony i być może odkryć zupełnie nowe rzeczy na swój temat. Prowadzenie swojego teamu to także mnóstwo zabawy i radości oraz kontaktu z wyjątkowymi ludźmi. To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, które nie chciałem żeby mnie ominęło.

2. Czym będzie zajmował się Twój projekt i na czym będzie polegać praca?

Global Citizen Promo Expansion to projekt zajmujący się promocją projektów wolontariackich poza SGH. Będziemy musieli stawić czoło marketingowym wyzwaniom, planując spójną i interesującą kampanie, a następnie egzekwując ją. Praca będzie wymagała dużej dozy kreatywności i myślenia poza schematami, ale także znajdzie się miejsce na bardziej typowe zajęcia – kontakt z firmą i klientem.

3. Opisz jeden moment z Twojej przygody w AIESEC, który zapamiętałeś najlepiej. Dlaczego ten?

Bardzo ciężko wybrać jeden konkretny moment, bo to tak naprawdę wiele małych rzeczy, które składają się na świetne doświadczenie. Dla mnie AIESEC to przede wszystkim wspaniali ludzie, od których można czerpać inspiracje, uczyć się i dobrze się z nimi bawić. Dzięki nim tworzą się niezapomniane przeżycia, te bardziej i mniej oficjalne 🙂