Salem Albarudy

Salem_copy

To znana na całym świecie organizacja. To wielobarwna mozaika kulturowa. To organizacja, która w każdym dniu rodzi się  od nowa.

AIESEC to ty!

AIESEC to także i ja.  Moja przygoda, pełna różnych wrażeń, zdarzeń oraz emocji, trwa od 2 lat. Przez ten czas zdobywałem wielu przyjaciół i znajomych, nie tylko z Polski, ale z różnych kontynentów. Z wieloma z nich jestem w kontakcie do dziś i często wspominamy wspólne momenty.  Przebywając z osobami z całego świata nauczyłem się cierpliwości, wyrozumiałości, kreatywności,  nabrałem dużo energii, która napełnia mnie optymizmem każdego dnia, co również zmieniło moje podejście do ludzi.

Niestety, dużo nie napiszę, ponieważ ograniczałem się do pełnienia jednej roli, która polegała na opiekowaniem się zagraniczną młodzieżą, która przyjeżdżała do Polski realizować międzynarodowe projekty, organizowane przez AIESEC. Dzięki tej funkcji doszlifowałem mój angielski, a także poznałem inne języki. Bycie w AISEC to przygoda, która może być niezwykle ciekawa – zależy to wyłącznie od ciebie i twojego zaangażowania. Może to być przygoda lokalna, międzynarodowa, naukowa, biznesowa – różnorodność projektów oferowanych przez AIESEC pozwoli każdemu nie tylko rozwinąć swoje pasje, ale także odkryć ukryte dotąd talenty. Dołącz do nas już teraz: kie.aiesec.pl/formularz

Więcej info tutaj: kie.aiesec.pl/organizacja