Targi pracy Dni Kariery

Dni Kariery® – wiosna 2015 – daj szansę swojej karierze!

Jak wielokrotnie powtarzał Jim Fox: „Mój ojciec zwykł mówić do mnie: Znajdź sobie pracę, którą pokochasz, a nie będziesz musiał pracować.” My również zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dobór właściwej ścieżki rozwoju zawodowego, dlatego już 25 marca 2015 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się 23 edycja Dni Kariery® – jednych z największych studenckich targów pracy, praktyk i staży  w Polsce!

Dzięki współpracy studentów z organizacji AIESEC każdy Uczestnik Dni Kariery® staje przed unikalną szansą, by dowiedzieć się więcej na temat wymagań pracodawców, reprezentujących najważniejsze dla studentów obszary związane z przyszłą karierą. Podczas samego dnia targowego będziecie mieli również możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami dostępnymi na rynku pracy oraz sprawdzenia swoich dokumentów aplikacyjnych, przez profesjonalistów, pod kątem merytorycznym i wizualnym.

Już sama atmosfera czyni nasze targi wyjątkowymi – dzięki bezpośrednim spotkaniom z przedstawicielami firm poczujecie przypływ energii i odwagi do podjęcia działań dotyczących Waszej przyszłej kariery. Pewność siebie oraz odpowiednio wyznaczone cele i oczekiwania to podstawowe cechy, które powinny charakteryzować przyszłego pracownika, a z biegiem czasu – menadżera.

Pamiętajcie też, że Dni Kariery to nie tylko stoiska firm, ale także doskonała okazja do poznania międzynarodowych korporacji (i nie tylko!) z zupełnie innej perspektywy – m.in. poprzez udział w kreatywnych zadaniach przygotowanych przez ich przedstawicieli. Spodoba Wam się oferta którejś z firm? Świetnie! Jeszcze podczas targów możecie złożyć potrzebne dokumenty i czekać na ich weryfikację – na najlepszych czekają atrakcyjne, płatne staże oraz praktyki, które w przyszłości z pewnością zaowocują ogromnym sukcesem!

Pamiętaj – czekamy na Ciebie już 25 marca 2014 r.! Znajdź nasze wydarzenie na facebook’u: https://www.facebook.com/events/705307769586597/.