To jeszcze nie koniec – rekrutacja trwa dzień dłużej!

Nie zdążyłeś wysłać aplikacji? Cały czas zastanawiasz się czy AIESEC to odpowiednia organizacja dla Ciebie? Wydłużamy zapisy o jeden dzień – prześlij swoje zgłoszenie do końca poniedziałku (6.10)!

Z doświadczenia wiemy, że nie warto czekać. Nigdy nie nastąpi odpowiedni moment, aby zmienić coś w swoim życiu. Wstąpienie do organizacji studenckiej pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie i zaplanować przyszłość. Możesz rozwijać się w różnych obszarach, dzięki czemu masz szansę odkryć co jest Twoim powołaniem. Mamy studenta elektryki, który zarządza u nas Zasobami Ludzkimi i po dwuletnim doświadczeniu w AIESEC wie, że zmieni swoje plany życiowe. Przewodniczącą jest Kasia, która studiuje psychologię i już wie, że chce założyć własny biznes lub pracować podróżując. W jednym z zespołów znalazł się Michał, który uczęszcza na zajęcia z finansów, jednak zdecydował, że swoją przyszłość połączy z marketingiem.

Etap studiów jest kluczowym momentem w naszym życiu, dlatego warto próbować nowych rzeczy. Sprawdź jak jest w naszej organizacji a sam będziesz mógł ocenić czy AIESEC pozwolił Ci zrozumieć otaczający nas świat a przede wszystkim samego siebie.

Aplikację znajdziesz tutaj