Wiem, że dzięki AIESEC nie marnuję ani minuty!

Dlaczego dołączyłam do AIESEC? Ponieważ miałam wrażenie, że czegoś mi brakuje. Chodziłam na zajęcia, spotykałam się ze znajomymi, lecz nadal miałam dużo wolnego czasu, więc dlaczego nie wykorzystać go na robienie czegoś fajnego dla siebie i innych? Właśnie dlatego dokładnie rok temu zaaplikowałam do AIESEC.

Pierwszym projekt, który miałam okazję organizować to warsztaty językowe AIESEC University. Co było w nim niesamowite? Fakt, że dzięki pracy mojej i mojego zespołu do Krakowa przyjechało 7 niesamowitych osób z całego świata, aby uczyć młodych ludzi języków obcych. Gdy po pół roku pracy, poznałam te osoby i miałam okazję widzieć jak się rozwijają, pokonują swoje bariery i łamią stereotypy – czułam niesamowitą radość i chciałam robić jeszcze więcej!

Co dał mi AIESEC? Dzięki pracy w międzynarodowym środowisku poprawiłam swoje zdolności komunikacyjne i językowe. Miałam okazję poznać ludzi z wielu krajów, poznać ich kultury i nawiązać prawdziwe przyjaźnie. Dzięki AIESEC nauczyłam się, że nie można narzekać, a należy działać, bo tylko tak możemy zmienić otaczającą nas rzeczywistość.

Co zmieniło się w moim życiu? Na pewno stało się bardziej dynamiczne! Teraz już nie zastanawiam się co będę robić w wolnej chwili, a dodatkowo znacznie lepiej zarządzam swoim czasem, znajduję czas nawet na zajęcia dodatkowe i wiem, że nie marnuję ani minuty. Czuję, że każdego dnia uczę się nowych rzeczy, rozwijam swoje umiejętności miękkie i wiem, że dzięki AIESEC jestem o wiele lepiej przygotowana do wejścia na rynek pracy.

Obecnie wspieram działanie AIESEC poprzez zarządzanie finansami naszego oddziału, zadanie to pozwoliło mi poznać organizację z całkowicie innej perspektywy i poznać kolejną dziedzinę, które jeszcze kilka miesięcy temu mnie przerażała. To właśnie jedna z największych zalet AIESEC – możesz spróbować swoich sił w różnorodnych dziedzinach i dowiedzieć się co interesuje Cię najbardziej.

Czy zostanę w AIESEC na dłużej? Oczywiście, że tak! Studiuję, dlatego chcę wykorzystać ten okres jak najlepiej, bo przecież studia to najlepszy czas w życiu! Wiem, że właśnie tutaj mogę nauczyć się jeszcze bardzo wielu rzeczy, rozwinąć swoje umiejętności i poznać wiele niesamowitych osób!

AIESEC pozwolił mi stworzyć swoją własną historię, ty też masz taką szansę!


Jesteś studentem, chcesz kształtować środowisko lokalne i mieć wpływ na otaczający Cię świat?
Dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć.

Dolacz