Wydarzenie z cyklu KIERUNEK SUKCES!

plakat_kierunek_sukces-1
Zapraszamy na drugie wydarzenie z cyklu KIERUNEK SUKCES!

Już 29 listopada 2016 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Kierunek Sukces!” – najnowszej inicjatywy Forum Młodych RIG w Katowicach pod hasłem „Jak szukać, by znaleźć? Młodzi w poszukiwaniu pracy”. Wydarzenie zgromadzi uznanych ekspertów oraz młodzież licealną, studentów
i absolwentów, którzy wspólnie poruszą zagadnienia dotyczące m. in.: sposobów poszukiwania pracy, job-coachingu oraz rozwoju osobistych kompetencji z punktu widzenia pracodawcy.

W ramach spotkania wystąpią:

• Anna Pytlik, założycielka Agencji Rekrutacyjnej SMART-HR, autorka programu
SMART-JOB COACHING, który pomaga odnaleźć swoją drogę zawodową osobom wchodzącym po praz pierwszy na rynek pracy lub dokonują zmiany.
• Magdalena Mrzyk, specjalista ds. rekrutacji w firmie VEO Worldwide Services, która działa w obszarze HR, IT, finansów, transportu, logistyki oraz handlu międzynarodowego.

Wydarzenie ma na celu przybliżenie młodym ludziom perspektyw zawodowych i sposobów kształtowania własnej kariery. Pomysłodawcy za cel przedsięwzięcia stawiają sobie przekazanie młodzieży licealnej, studentom oraz absolwentom kompleksowej wiedzy na temat aktualnej sytuacji na rynku pracy, a także rozwój kompetencji i umiejętności potrzebnych w budowaniu swojej pozycji zawodowej.

Organizatorem jest Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach – Komisja Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach skupiająca młodych, ambitnych ludzi, aktywnie wspierających działania Izby. Jest organizacją non-profit, działającą w oparciu
o finansowanie sponsorów i bezinteresowną współpracę ludzie ze świata kultury, nauki
i biznesu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie:

Więcej informacji dostępnych jest także na:
Stronie internetowej: www.forummlodych.pl
Wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1243878809011421/
U koordynatora projektu Kierunek Sukces! Martyny Spintzyk: mspintzyk@rig.katowice.pl