Zainteresowany podróżami? Organizujemy 2 wydarzenia, których nie możesz przegapić!

GVcover2

Chcesz poznać ludzi z całego świata, porozmawiać z nimi i na własnej skórze poznać ich kulturę? W takim razie nie może Cię zabraknąć w sobotę 2 kwietnia na Global Village!

Global Village to wydarzenie mające na celu prezentację zagranicznych kultur z każdego zakątka świata. Chcemy, żeby mieszkańcy Poznania mogli zapoznać się z tradycjami, kulturą oraz zwyczajowym ubiorem naszych 20 wolontariuszy, pochodzących z 15 różnych krajów!

**** Obcokrajowcy nie tylko z chęcią podzielą się niesamowitymi opowieściami o swojej kulturze, ale również opowiedzą o przeżyciach związanych z pobytem w Polsce. Reprezentanci państwa zajmują jedno stanowisko przedstawiające daną narodowość i prezentują zainteresowanym swój kraj, opowiadając w języku angielskim o ciekawostkach na temat swojej ojczyzny. Nasi wolontariusze sprawią, że w ciągu paru godzin przeżyjesz niesamowitą podróż dookoła całego świata!

Dołącz do wydarzenia na facebooku

12901130_1038162122886568_5795996918744055890_o klzzwxh:00032klzzwxh:0004

Chcesz posłuchać osób, które odważyły się wyjechać na wolontariat zagraniczny i dowiedzieć się jak taki wyjazd wygląda od środka? Koniecznie przyjdź w poniedziałek na Let Me Share My Story!

Let Me Share My Story to wyjątkowe spotkanie podróżnicze. O swoich przygodach na wolontariacie opowiedzą nam 2 osoby – Nicole, która brała udział w projekcie w Egipcie i Marek, który wybrał projekt w Chinach. Na spotkaniu dowiemy się czym dokładnie zajmowali się na swoim wyjeździe, jak kultura danego kraju różni się od naszego oraz jak zostali przyjęci za granicą.

Myślisz, że chciałbyś także wziąć udział w wolontariacie zagranicznym? Na spotkaniu dowiesz się szczegółów programu Global Citizen! Już teraz zachęcamy do sprawdzenia strony internetowej: aiesec.pl/globalcitizen

Dołącz do wydarzenia na facebooku