Stały kontakt

AIESEC to organizacja obecna w ponad 100 krajach i terytoriach na świecie, które cechują się różnymi realiami. o różnych realiach. Jako AIESEC w Polsce jesteśmy w regularnym kontakcie i współpracujemy z określonymi i sprawdzonymi partnerami na świecie. Stale informujemy się o wszystkich zmianach, podejmując niezbędne środki bezpieczeństwa. Staramy się o wizę, gdy jest ona potrzebna. Przypominamy o ubezpieczeniu.

Ty jesteś na pierwszym miejscu

Nasze oddziały lokalne są w bezpośredniej komunikacji z biurami naszych partnerów za granicą tak, aby zapewnić przejrzystą komunikację i ciągłe aktualizacje dla wszystkich naszych klientów.
Nasz personel jest przeszkolony i na bieżąco informowany o tym, jak radzić sobie z możliwymi skutkami pandemii i innymi wyzwaniami, aby zapewnić wszelkie informacje i wsparcie potrzebne naszym klientom.
Zapewniamy wsparcie w wyborze destynacji i zrozumieniu sytuacji, jaka panuje na miejscu.

Dbamy o bezpieczeństwo

W przypadku, gdy realizacja wymiany jest możliwa z obu stron (oddział z Polski i z kraju przyjmującego) skontaktujemy się z uczestnikiem wymiany, przekazując informacje o wszystkich środkach bezpieczeństwa potrzebnych podczas doświadczenia.
Każde miejsce docelowe ma określone środki bezpieczeństwa zgodnie lokalnymi przepisami, mając na względzie zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom i wszystkim zaangażowanym stronom.