Niektóre korzyści Employer Brandingu

Budowanie marki pracodawcy z AIESEC jest możliwe na wiele różnych sposobów. Znajdziesz w ofercie możliwości uczestnictwa w targach pracy, uczestnictwo w konferencjach, zwiększenie swojej obecności w środowisku akademickim i absolwentów szkół wyższych – zarówno online, jak i offline. Ponadto Twoja firma będzie miała wpływ, na pozytywny rozwój cech liderskich wśród młodych ludzi w Polsce.

Zamów ofertę
 • Dni Kariery®

  Dni Kariery® to najdłużej organizowane targi pracy, praktyk i staży. Istniejemy na rynku od ponad 25 lat. Organizujemy targi w 9 największych miastach akademickich w Polsce. Co roku targi odwiedza 30 000+ studentów. Współpracujemy z ponad 700 firmami. Jako studenci znamy potrzeby młodych ludzi wychodzących na rynek pracy i podczas dni targowych chcemy pomóc im nawiązać bezpośrednią relację z Tobą – pracodawcą. Budujemy platformę łączącą świat biznesu ze światem akademickim. Organizujemy dwie edycje targów: jesienną (październik) i wiosenną (marzec).

 • Program Ambassador

  Program Ambassador program rozwojowy przeznaczony dla członków organizacji AIESEC, który ma na celu wspieranie pozycjonowania marki firmy na wybranych uniwersytetach w Polsce.
  Firma biorąca udział w programie, zapewniając ambasadorom wartościowe doświadczenie i rozwój umiejętności miękkich, pozyskuje przedstawicieli, którzy wspierają jej działania promocyjne w środowisku studenckim.
  Dzięki programowi Ambassador możemy zapewnić Twojej firmie dotarcie do 20 największych ośrodków akademickich w całej Polsce i dostęp do wewnętrznych kanałów komunikacji studentów. Ponadto możesz liczyć na stałą promocję i budowanie wizerunku firmy na wybranych uniwersytetach, a co za tym idzie – wzrost rozpoznawalności firmy w środowisku studenckim.

 • Konferencje AIESEC Polska

  Konferencje Narodowe organizowane są dla członków organizacji z 13 Oddziałów Lokalnych. Skierowane są one do osób ze wszystkich szczebli organizacji – od członków zespołów i ich liderów do przewodniczących oddziałami lokalnymi.
  Celami konferencji są: przekazywanie wiedzy, wdrażanie członków organizacji w pracę w projektach, tworzenie planów oraz networking. Istnieje wiele możliwości zaangażowania Twojej firmy podczas udziału w konferencji. Są to między innymi prowadzenie warsztatów i prelekcji, sponsorowanie nagród, prowadzenie konsultacji, również dotyczących kariery zawodowej, i inne aktywności.

 • Patronat komisji

  Członkowie AIESEC przynależą do jednej kilku komisji, w zależności od funkcji, jaką pełnią w naszej organizacji. Patronat polega na wsparciu merytorycznym i finansowym wiceprzewodniczących z 13 Oddziałów Lokalnych odpowiadających za dany obszar działalności naszej organizacji w ich regionie. Nasi członkowie wspierają również Zarząd Narodowy w realizacji strategii i jest to grupa osób z całej Polski działająca w strukturach narodowych. Wsparcie komisji trwa przez cały rok (od lutego do stycznia następnego roku). Do niektórych aktywności Employer Brandingowych należą prowadzenie warsztatów tematycznych, możliwość zorganizowania zjazdu komisji w siedzibie firmy, możliwość umieszczenia w newsletterze informacji na temat firmy dla komisji, czy sampling materiałów promocyjnych.

 • YouthSpeak Forum

  YouthSpeak Forum to przestrzeń wymiany perspektyw pomiędzy generacjami i sektorami w celu wypracowania rozwiązań dla najistotniejszych problemów współczesnego świata. Skupia przede wszystkim zaangażowaną, aktywną społecznie młodzież, a także liderów instytucji i biznesu działających na rzecz otoczenia. Jest to otwarta konferencja dla młodych osób składająca się z przemówień, inspirujących konwersacji, debat i warsztatów w grupach dostarczanych przez ekspertów w dziedzinie realizacji konkretnych Celów Zrównoważonego Rozwoju. Twoja firma może być jej częścią – uczestniczyć w debatach, prowadzić prelekcje i organizować warsztaty.

 • World’s Largest Lesson

  Lekcja polega na godzinnych warsztatach zorganizowanych przez wolontariuszy (członków AIESEC i partnerów) wokół tematyki Celów Zrównoważonego Rozwoju. Wolontariusze podzieleni są na grupy kierowane przez liderów, opracują plan warsztatów. World’s Largest Lesson jest inicjatywą Project Everyone, którą wspieramy.
  Celem projektu jest zwiększenie świadomość wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych dotyczącej ich roli jako obywatela świata przez zrozumienie czym są Cele Zrównoważonego Rozwoju i w jaki sposób młodzi ludzie mogą je wspierać w życiu codziennym. Docieramy również do młodszych podopiecznych placówek edukacyjnych – zależnie od celu warsztatu. Twoja firma może stać się partnerem lekcji i częścią pozytywnej zmiany, na którą możemy mieć wpływ już od najmłodszych lat szkolnych.

Wygodne działania Employer Brandingowe i CSR

Dzięki AIESEC możesz łatwo i kompleksowo osiągnąć swoje cele Employer Brandingowe i te z zakresu CSR. Wierzymy, że jesteśmy wspólnie wiele osiągnąć, opierając się na wspólnych wartościach i korzyściach. Wszystkim nam zależy na rozwoju młodych ludzi.

 • Mamy pomysły na rozwój Twojego Employer Brandingu

  Od uczestnictwa w targach pracy, poprzez patronaty, konferencje i prowadzenie warsztatów - AIESEC to miejsce, w którym szybko znajdziesz miejsce do kontaktu z młodymi ludźmi i zainteresujesz ich swoją ofertą.

 • Jesteśmy dostępni - offline i online

  AIESEC w Polsce istnieje już od ponad 50 lat. Docieramy do 13 największych ośrodków akademickich w Polsce, a nasze konta w portalach Social Media - jeszcze szerzej.

 • Organizacja młodych ludzi

  AIESEC, pomimo swojego wieloletniego doświadczenia i ustabilizowanego miejsca na rynku, zarówno wśród pracodawców, jaki i ludzi młodych, to organizacja dynamiczna i nieustannie się rozwijająca. Z naszym doświadczeniem i świeżymi pomysłami Twoje działania Employer Brandingowe wzniosą się na poziom wyżej.

 • Pokój i pełne wykorzystanie potencjału ludzkiego

  To właśnie dlatego robimy to, co robimy. Wierzymy, że cechy liderskie można rozwinąć w każdym, a wartości takie jak aktywacja liderów, spójność, korzystanie z różnorodności, czerpanie radości ze współpracy, dążenie do doskonałości i działanie z myślą o przyszłości są nam najbliższe.

Zamów ofertę

AIESEC Polska w liczbach

Ponad 50 lat doświadczenia w Polsce

Bezpośrednie dotarcie do 13 ośrodków akademickich

Ponad 72 000 obserwujących na Facebooku, 3 600 na Instagramie i 2 500 na LinkedInie

Rocznie AIESEC w Polsce zrzesza niemal 1000 młodych ludzi z całego kraju, głównie studentów.

Zespół AIESEC - powiedz nam, co chcesz osiągnąć dla swojej firmy

Nie jesteś pewnien, na jakie działanie Employer Brandingowe się zdecydować? Powiedz nam, jakie są Twoje cele, a my opracujemy najlepszy możliwy wachlarz propozycji i plan działania. Oprócz tego wypromujemy naszą współpracę i Twoją firmę, jak nigdy dotąd.

Zamów ofertę

Poznaj ofertę AIESEC dla swojej organizacji

Formularz kontaktowy - B2B

Często zadawane pytania

 • Ile kosztują działaniałania Employer Brandingowe z AIESEC?

  Wszystko zależy od zakresu, na jaki zdecyduje się Twoja firma. Możemy zaproponować całą grupę działań, najbardziej opłacalnych dla Ciebie.

 • Na co AIESEC przeznacza środki pozyskane ze współpracy?

  AIESEC jest organizacją not-for-profit. Oznacza to, że wszystkie pieniądze pozyskane od Partnerów wykorzystujemy na utrzymanie naszej działalności, infrastruktury i rozwój członków organizacji.

 • Czy zamówienie oferty jest równoznaczne z rozpoczęciem współpracy?

  Nie jest. Przygotowujemy nasze oferty indywidualnie, aby nasi Partnerzy mogli poznać orientacyjny koszt. Dopiero po zaakceptowaniu wyceny podejmują decyzję o współpracy.

 • Chcę zatrudnić u siebie praktykantów/stażystów. Czy mogę to zrobić z AIESEC?

  Jak najbardziej. Z nami zatrudnianie utalentowanych osób z zagranicy jest proste. Zapoznaj się z naszą ofertą Global Talent.

 • Czy AIESEC wspiera Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ?

  Tak, aktywnie wspieramy Cele już od początku ich ustalenia przez ONZ. Prowadzimy projekty zgodnie z Agendą 2030 i aktywnie działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju – lokalnie i globalnie.