Czym są warsztaty językowe AIESEC University?

AIESEC University to warsztaty językowe trwające od 6 –8 tygodni kierowane do młodych ludzi zainteresowanych kontynuacją lub rozpoczęciem nauki wybranego języka obcego. Dostarczane są przez lektorów z różnych zakątków świata, native-speakerów, dzięki czemu będziesz mieć szansę rozwinąć nie tylko swoje umiejętności komunikowania się w zróżnicowanych środowiskach, ale również poznasz inne kultury.

Zapisz się już dziś
 • Zajęcia indywidualne lub grupowe

  W jakim trybie prowadzone są zajęcia? To zależy od Ciebie! Oferujemy zarówno zajęcia w niewielkich grupach, jak i spotkania indywidualne.
 • Lektorzy z całego świata

  Prowadzone przez lektorów z całego świata i oparte na konwersatoriach – dzięki tak praktycznemu sposobowi nauki przełamiesz swoją barierę językową i sprawdzisz swoje praktyczne umiejętności posługiwania się językiem obcym.
 • Wpadnij na Language Tours

  W ramach AIESEC University organizujemy Language Tours – spotkania z lektorami na przykład podczas spaceru po mieście, podczas których z łatwością nauczysz się popularnych i przydatnych wyrażeń.
 • Rozwijaj swoje umiejętności

  Poza sprawdzeniem swojej znajomości języków obcych, będziesz mieć okazję do rozwinięcia swoich umiejętności komunikacyjnych w różnych środowiskach. Warsztaty są prowadzone w języku angielskim, dzięki czemu łatwiej pokonasz swoją barierę językową. AIESEC University to świetna okazja do przećwiczenia języka przed wyjazdem na któryś z naszych programów wymianowych - Global Volunteer, Global Talent lub Global Teacher.

Jak się zapisać?

01

Skontaktuje się z Tobą przedstawiciel AIESEC w celu przedstawienia szczegółów.

02

Zapisz się poprzez nasz formularz na zajęcia odbywające się w odpowiednim dla Ciebie mieście.

03

Wybierz odpowiednią dla siebie grupę zajęciową, opłać warsztaty i zacznij uczęszczać na zajęcia!

Co zapewnia AIESEC?

AIESEC odpowiada za pełną organizację warsztatów wraz z naszymi partnerami, którymi są szkoły językowe lub podobne placówki edukacyjne.

 • Organizacja zajęć

  Wspólnie z naszymi lektorami i partnerami układamy najbardziej optymalny grafik zajęć indywidualnych i grupowych. Dzięki temu mamy pewność o jakości całego cyklu warsztatów.

 • Selekcja lektorów

  Zapewniamy młodych lektorów z całego świata. Przechodzą oni wymagający proces selekcji podczas którego muszą wykazać się umiejętnościami językowymi, dydaktycznymi i innowacyjnymi pomysłami na nauczanie języka.

 • Jakość i doświadczenie

  Na przestrzeni ostatnich lat zorganizowaliśmy już wiele edycji AIESEC University w różnych zakątkach Polski. Dzięki temu masz pewność o jakości organizowanych przez nas zajęć.

Zapisz się już dziś

AIESEC University w liczbach

Co najmniej 4 miasta na jedną edycję

Od 6 do 8 tygodni warsztatów

Oferta obejmująca około 6 języków na jedną edycję

Ponad 50 lat doświadczenia AIESEC w Polsce

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nie jesteś wiesz, czy warsztaty AIESEC University są dla Ciebie odpowiednie? Bez obaw – pomożemy Ci w decyzji i przedstawimy propozycje. Zapisz się i pozostańmy w kontakcie.

Zapisz się już dziś

Zapisz się na warsztaty językowe AIESEC University

Aktualnie zapisy nie są prowadzone. Zapisz się na listę oczekujących.

Formularz kontaktowy - ogólny

Często zadawane pytania

 • Kim są lektorzy?

  Lektorzy to osoby w wieku od 18 do 30 lat, często studenci lub osoby krótko po studiach, którzy decydują się na wyjazd i pracę za granicą, w celu poszerzenie swoich kometencji i wywarcia pozytywnego wpływu na siebie i swoje otoczenie. Posługują się językiem angielskim co najmniej na poziomie B2, oraz innym językiem, zależnie od warsztatu.

 • Gdzie odbywają się warsztaty językowe?

  Warsztaty odbywają się w największych ośrodkach akademickich w Polsce w salach naszych partnerów. Są to szkoły językowe lub inne placówki edukacyjne. Dzięki specjalnym Language Tours warsztaty są prowadzone również na zewnątrz – podczas wyjścia do miasta, czy spaceru po parku.

 • Ile kosztują warsztaty?

  Cena może różnić się w zależności od języka i miasta. Staramy się pozostać konkurencyjni w stosunku do standardowych ofert szkół językowych.

 • Czy mój udział w warsztatach będzie oficjalnie potwierdzony?

  Tak, po zakończeniu warsztatów językowych otrzymasz oficjalny certyfikat.

 • Kto może się zapisać na warsztaty AIESEC University?

  Warsztaty kierujemy do wszystkich chętnych młodych osób pomiędzy 18 a 30 rokiem życia.