Czym jest program Global Teacher?

Global Teacher to międzynarodowy program wymian praktyk z zakresu nauczania, odbywający się w placówkach edukacyjnych na całym świecie. Długość praktyk jest zależna od oferty i może trwać od 6 tygodni do półtora roku. Program przeznaczony jest dla osób pełnoletnich do trzydziestego roku życia. Dzięki Global Teacher możesz doświadczyć nie tylko pracy w międzykulturowym i profesjonalnym środowisku, doskonalić swoje zdolności nauczycielskie, ale także rozwinąć inne umiejętności twarde i miękkie, które będziesz miał okazję aplikować i doskonalić na co dzień. Ponadto otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę.

Zapisz się już dziś
 • Poznaj globalną perspektywę

  Zyskaj doświadczenie i rozwijaj karierę w międzynarodowym otoczeniu. Poznaj zwyczaje i sposoby nauczania w innych krajach. Praca to również świetna okazja do poznania różnych kultur, perspektyw innych osób i nawiązania nowych relacji - nieraz na całe życie!
 • Zyskaj przewagę

  Postaw sobie wyzwanie pracując z naszymi globalnymi partnerami, którzy będą dbali o Twoje doświadczenie w ich placówce. Aplikuj swoje pomysły i rozwijaj umiejętności dzięki praktycznej pracy wspólnie ze zorganizowaną kadrą. Dzięki temu zyskasz przewagę i wzbogacisz swoje doświadczenie zawodowe.
 • Poznaj możliwości

  Nasza pula praktyk jest obszerna — jesteśmy pewni, że znajdziesz taką, która najlepiej pasuje do Twojego doświadczenia i ścieżki rozwoju.
 • Rozwijaj się

  Wyjeżdżając na praktykę, poza uzyskaniem doświadczenia w nauczaniu, rozwiniesz w sobie umiejętności komunikowania się w zróżnicowanym środowisku i znajdowania rozwiązań niezależnie od wyzwań. Dzięki doświadczeniu poznasz swoje mocne i słabe strony i dowiesz się, jak możesz je wykorzystać w przyszłej karierze.

Jak się zapisać?

01

Zarejestruj się na naszej stronie i wypełnij swój profil.

02

Zacznij przeglądać interesujące Cię oferty. Skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

03

Zaaplikuj na wybraną praktykę i przejdź proces rekrutacyjny, opisany w szczegółach oferty. We wszystkim pomożemy!

04

Udało Ci się dostać na wybraną praktykę? Gratulacje! Po wypełnieniu ostatnich formalności - podpisaniu umowy, uiszczeniu opłaty i zorientowaniu się co do warunków pobytu w kraju oferty - możesz zacząć się szykować!

Co zapewnia AIESEC?

Członkowie AIESEC zarówno w Polsce jak i w kraju, do którego się wybierasz, zapewnią Ci wsparcie i niezbędne środki do realizacji praktyki.

 • Wsparcie logistyczne

  Pomożemy Ci w zaaplikowaniu o odpowiednią wizę, jeśli jest potrzebna. Podpowiemy jak najlepiej dojechać do miejsca pracy, a na miejscu - odbierzemy. Udzielimy niezbędnych informacji związanych z opuszczeniem kraju i powrotem do Polski.

 • Przestrzeń do rozwoju

  Stawiamy sobie nawzajem jasne oczekiwania, przygotowujemy Cię do pobytu w innym kraju i pomagamy w Twoim rozwoju i nauce.

 • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

  Zapewnimy Ci dokładne informacje o Twoim miejscu zamieszkania podczas praktyki, zakwaterowaniu i kosztów utrzymania się. Upewnimy się, że masz ze sobą odpowiednie ubezpieczenie.

 • Przejrzyste i jasne zadania

  Towarzyszymy Ci w miejscu pracy pierwszego dnia, upewniając się, że opis Twojej pracy i cele są jasne, a godziny pracy i czas trwania są zgodne z oczekiwaniami.

Zapisz się już dziś

Praktyki z AIESEC w liczbach

Prawie 300 zrealizowanych praktyk z Polski tylko w ostatnich 5 latach

W tej chwili ponad 1200 praktykantów znajduje się na wymianie globalnie

Rosnąca baza ofert w 7 kategoriach doświadczenia i w różnych zakątkach świata

Ponad 50 lat doświadczenia AIESEC w Polsce

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nie wiesz, na jaką ofertę się zdecydować lub czy Global Teacher jest dla Ciebie odpowiedni? Bez obaw – pomożemy Ci w decyzji i przedstawimy propozycje. Zapisz się i pozostańmy w kontakcie.

Zapisz się już dziś

Zarejestruj się na program Global Teacher

Formularz kontaktowy - B2C - Global Teacher

Często zadawane pytania

 • Jakie są podstawowe wymagania udziału?

  Program Global Teacher jest przeznaczony dla osób w wieku 18 – 30 lat. Ponadto wskazana jest umiejętność posługiwania się językiem obcym i innymi umiejętnościami, szczegółowo opisanymi w poszczególnych ofertach.

 • Jaka jest opłata za udział w Global Teacher?

  Opłaty mogą się różnić, zaczynają się od 900 złotych za praktykę.

 • Czy mój udział na praktykach będzie oficjalnie potwierdzony?

  Tak, po zakończeniu pracy otrzymasz oficjalny certyfikat.

 • Czy otrzymam wynagrodzenie?

  Tak, będziesz otrzymywać wynagrodzenie za praktykę. Szczegóły co do jego wysokości należy sprawdzić bezpośrednio w ofercie praktyki.

 • Jak wygląda proces selekcji na praktykę?

  Aby zostać wybrany do udziału na praktykę, należy zaaplikować na wybraną ofertę i przejść proces rekrutacyjny, składający się przeważnie ze złożenia CV i wywiadu online.

 • Czy założenie konta jest darmowe?

  Tak, możesz zapisać się i przeglądać oferty całkowicie za darmo. Opłata następuje dopiero po zaakceptowaniu Cię do udziału w praktyce.