Nasze propozycje dla Ciebie

Z AIESEC możesz osiągnąć naprawdę wiele. Rozwijaj siebie i swoje umiejętności, poznaj nowe kultury, zdobądź praktyczne doświadczenie i zacznij wpływać pozytywnie na świat i swoje najbliższe otoczenie. Działamy z myślą o przyszłości rozwijając cechy liderskie w młodych osobach poprzez dostarczanie praktycznych doświadczeń na wolontariatach i praktykach za granicą, jak i w projektach lokalnych. Niemal 50% populacji na świecie to osoby poniżej 25 roku życia. Dlatego to właśnie do Ciebie kierujemy naszą propozycję.

Dołącz do AIESEC
 • Praktyki Global Talent

  Wykorzystaj swoje umiejętności i zdobądź praktyczne doświadczenie na praktykach lub stażu zagranicznym z AIESEC. Pracuj w nowym, międzykulturowym środowisku i zyskaj przewagę na rynku pracy.
 • Praktyki Global Teacher

  Wykorzystaj swoje umiejętności i zdobądź praktyczną i przydatną wiedzę z zakresu nauczania na praktykach zagranicznych. Zdobądź przewagę na rynku pracy i rozwijaj swoje umiejętności twarde i miękkie, które będziesz miał okazję aplikować i doskonalić na co dzień.
 • Wolontariat Global Volunteer

  Wyjedź na wolontariat za granicę i uczestnicz w projekcie, który będzie wpływał na realizację jednego z Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Wpływaj pozytywnie na swoje otoczenie, jednocześnie rozwijając swoje cechy liderskie i poznając nowe kultury.
 • Dołącz do AIESEC

  Zostań członkiem AIESEC i postaw na praktyczny rozwój swoich umiejętności miękkich kluczowych dla przyszłych liderek i liderów. Możesz zostać częścią organizacji i współtworzyć międzynarodowe projekty, które mają realny wpływ na Ciebie i Twoje środowisko lokalne.
 • Warsztaty językowe AIESEC University

  Przekonaj się, że nauka języków obcych może być ciekawa. Ucz się w niewielkich grupach lub indywidualnie z lektorami - native speakerami. Przełam bariery językowe na naszych lekcjach.

Jak dołączyć do AIESEC?

01

Zaaplikuj poprzez formularz online w okresie otwartej rekrutacji. Zostaniesz skontaktowany przez odpowiednią osobę z AIESEC.

02

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną i rozwiąż zadanie grupowe. Chcemy lepiej poznać Ciebie, Twoje wartości i punkt widzenia.

03

Poczekaj chwilę na odpowiedź od nas. Sprawdzaj maila i telefon, aby mieć pewność, że nie przegapisz tej ważnej informacji.

04

Udało Ci się dostać do AIESEC? Gratulacje! Spotkasz młode osoby, z którymi będziesz działać w projekcie i skorzystasz z wielu godzin szkoleń przygotowanych specjalnie dla nowych członków AIESEC. To początek Twojej przygody!

Dlaczego warto rozwijać się z AIESEC?

AIESEC to globalna, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w ponad 100 krajach i terytoriach na poziomie lokalnym, narodowym i światowym. Od ponad 50 lat w Polsce rozwijamy w młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych. AIESEC nie dyskryminuje na podstawie płci, orientacji seksualnej, wyznania religijnego, etnicznego i społecznego pochodzenia czy poglądów politycznych.

 • Wymiany międzynarodowe

  Wyjazd na wymianę z AIESEC to coś więcej, niż tylko wpis do CV. To doświadczenie nowej kultury, działanie z myślą o społeczności lokalnej za granicą, realizacja projektów, których cel ma znaczenie. To również rozwój siebie samego, cech liderskich, umiejętności miękkich i tych, przydatnych w przyszłej karierze.

 • U nas wartości to podstawa

  AIESEC rozwija i kształtuje umiejętności liderskie - jeśli tylko będziesz tego chciał! Wartości, jakimi żyjemy to aktywacja liderów, spójność, korzystanie z różnorodności, czerpanie radości ze współpracy, dążenie do doskonałości i zrównoważone działanie z myślą o przyszłości.

 • Globalna perspektywa

  AIESEC działa od 70 lat w ponad 100 krajach i terytoriach na świecie. Zyskaj doświadczenie i rozwijaj się w międzynarodowym otoczeniu. Poznaj zwyczaje i sposoby pracy w innych krajach i rozwijaj swoją sieć kontaktów. Wpływaj pozytywnie na środowisko lokalne i działaj globalnie.

 • Wpłyń na lokalną społeczność

  W AIESEC naszą główną działalnością są wymiany międzykulturowe. Poprzez organizowanie lub uczestnictwo w projektach społecznych i edukacyjnych zyskujesz realny wpływ na młodych ludzi i ich najbliższe otoczenie.

 • Zostań liderem

  Wierzymy w młodych ludzi takich jak Ty. Globalna perspektywa pozwala lepiej zrozumieć otaczający nas świat, rozwija umiejętności komunikowania się w zróżnicowanych środowiskach i znajdowania rozwiązań niezależnie od wyzwań.

 • Poznaj ludzi o podobnych wartościach

  Na wymianie lub w kraju poznasz wiele nowych osób. Poznaj ich perspektywę i nawiąż nowe relacje - nieraz na całe życie! Wspólnie będziecie w stanie osiągnąć jeszcze więcej.

 • Rozwijaj swoje umiejętności

  Rozwijaj siebie i zyskaj nowe umiejętności w dynamicznym zespole młodych ludzi w kraju lub za granicą. Wspólnie z osobami żyjącymi podobnymi wartościami zdobądź praktyczne doświadczenie, które może dać Ci więcej niż sama wiedza teoretyczna.

 • Pokój i pełne wykorzystanie potencjału

  AIESEC powstał na świecie w 1948 roku, w odpowiedzi na bieżące wówczas konflikty zrodzone przez II Wojnę Światową. Według przedstawicieli państw członkowskich AIESEC, świat potrzebował liderów i to na młodych ludziach spoczywała odpowiedzialność za lepsze jutro. Od tamtej pory misją AIESEC stało się dążenie do osiągnięcia pokoju na świecie i pełnego wykorzystania potencjału ludzkiego.

Zapisz się już dziś

AIESEC w liczbach

Prawie 300 zrealizowanych praktyk z Polski tylko w ostatnich 5 latach

800 zrealizowanych doświadczeń wolontariackich z Polski tylko w ostatnich 5 latach

Rosnąca baza ponad 20 projektów w różnych zakątkach świata

Rosnąca baza ofert praktyk w 7 kategoriach doświadczenia na całym świecie

Bezpośrednie dotarcie do 13 ośrodków akademickich w Polsce

Ponad 50 lat doświadczenia AIESEC w Polsce

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nie jesteś wiesz, czy któryś z programów AIESEC jest odpowiedni dla Ciebie? Bez obaw – pomożemy Ci w decyzji i odpowiemy na pytania. Skontaktuj się z nami.

Zapisz się już dziś

Często zadawane pytania

 • Dla kogo są przeznaczone programy AIESEC?

  AIESEC to organizacja dla osób między 18 a 30 rokiem życia, którzy utożsamiają się z naszymi wartościami.

 • Czy mój udział w projekcie AIESEC będzie oficjalnie potwierdzony?

  Tak, po zakończeniu projektu otrzymasz oficjalny certyfikat.

 • Chcę wspierać AIESEC w inny sposób. Czy to możliwe?

  Jak najbardziej. Zapoznaj się z programem Buddy lub Global Host. Jeśli reprezentujesz organizację – zapraszamy do naszej zakładki dla partnerów.

 • Czy AIESEC wspiera Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ?

  Tak, aktywnie wspieramy Cele już od początku ich ustalenia przez ONZ. Prowadzimy projekty zgodnie z Agendą 2030 i aktywnie działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju – lokalnie i globalnie.