Czym jest program AIESEC University dla szkół językowych?

Dzięki programowi AIESEC University dajemy szkołom językowym i placówkom edukacyjnym możliwość pozyskania do swojej kadry lektorów i native-speakerów z zagranicy. Wspólnie organizujemy warsztaty i promocję, w celu pozyskania kursantów. Lektorzy mogą prowadzić zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Warsztaty organizowane są w różnych językach, a najczęściej w języku angielski, hiszpańskim lub niemieckim. Warsztaty językowe są przewidziane dla młodzieży w wieku od 16 do 25 lat.

Zamów ofertę
 • Lektorzy z zagranicy

  Prowadzone przez lektorów z całego świata i oparte na konwersatoriach warsztaty są doskonałym sposobem na praktyczną naukę języka. Kursanci łatwiej przełamują swoją barierę językową i mają możliwość rozmowy w obcym języku z native-speakerem.

 • Pomoc w organizacji kursu

  AIESEC prowadzi rekrutację lektorów, pomaga w znalezieniu kursantów i promocji warsztatów w Twojej szkole. Masz realny wpływ na każdy z etapów i otrzymasz końcową ewaluację współpracy.

 • Wyróżnij się wśród innych szkół

  Wzbogać swój program nauczania i zyskaj międzykulturową perspektywę dla swojej placówki. Wprowadź do swojej szkoły świeże spojrzenie młodych ludzi z całego świata.

 • Language Tours

  Language Toury to spotkania z lektorami, na przykład podczas spaceru po mieście, podczas których kursanci z łatwością uczą się popularnych i przydatnych wyrażeń. Twoja szkoła będzie mogła pochwalić się jeszcze bardziej innowacyjnymi metodami nauczania.

Nasi lektorzy

Lektorzy rekrutowani do prowadzenia warsztatów językowych AIESEC University to pełni pasji młodzi ludzie, native speakerzy z pomysłem na prowadzenie interesujących i interaktywnych zajęć. Ty możesz pozyskać wartościowe osoby, które będa prowadzić warsztaty w Twojej szkole, lektorzy zaś będą mieli okazję poznać profesjonalne środowisko twojej placówki.

Jak wygląda proces?

 

 • Formularz

  Wypełnij formularz kontaktowy, a odpowiednia osoba z AIESEC się z Tobą skontaktuje.

 • Krótka rozmowa

  Podczas wstępnej rozmowy postaramy się rozpoznać specyfikę Twojej placówki i umówimy się na wspólne spotkanie.

 • Spotkanie

  Przedstawimy propozycję projektu. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Przedstawimy ofertę.

 • Oferta i umowa

  Współpraca zostanie nawiązana po podpisaniu przejrzystej umowy i dopięciu ostatnich szczegółów stażu.

 • Realizacja projektu

  Pomożemy w logistycznym zorganizowaniu warsztatów, wypromujemy go do potencjalnych kursantów i pomożemy w przygotowaniu grafiku zajęć. Sprawimy, aby realizacja AIESEC University była bezproblemowa.

Zamów ofertę

Współpraca z AIESEC

AIESEC podchodzi kompleksowo do organizacji projektu AIESEC University. Rekrutujemy lektorów z zagranicy, przygotowujemy propozycję grafiku zajęć, promujemy warsztaty językowe do potencjalnych kursantów. W ten sposób zapewniamy Twojej szkole dodatkowych, pełnych pasji lektorów, nowych kursantów, poszerzenie swojego portfolio lekcji, a także zwiększoną rozpoznawalność w środowisku młodych ludzi z Twojego miasta.

Zamów ofertę

Poznaj ofertę AIESEC dla swojej organizacji

Formularz kontaktowy - B2B

Często zadawane pytania

 • Kim są lektorzy?

  Stażyści to osoby w wieku od 18 do 30 lat, często studenci lub osoby krótko po studiach, którzy decydują się na wyjazd i pracę za granicą, w celu poszerzenie swoich kometencji i wywarcia pozytywnego wpływu na siebie i swoje otoczenie. Posługują się językiem angielskim co najmniej na poziomie B2, oraz innym językiem, zależnie od projektu.

 • Jak wygląda proces rekrutacyjny lektorów?

  Jako AIESEC w celu zredukowania czasu procesu wspieramy naszych partnerów w przebiegu procesu rekrutacyjnego. Przeprowadzamy wywiady lub kolekcjonujemy aplikacje z załączonym wideo CV. Badamy umiejętności językowe kandydatów. Współpracujemy również z krajami partnerskimi, które zapewniają najlepszych aplikantów specjalnie na potrzeby Twojej szkoły i warsztatów AIESEC University.

 • Jak mogę wziąć udział?

  Pierwszym krokiem jest aplikacja online. Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z tobą jak najszybciej i umówimy spotkanie na którym ustalimy szczegóły współpracy. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy, przygotowanie projektu i opublikowanie go na naszej platformie w celu rekrutacji lektorów – na każdym etapie otrzymasz wsparcie ze strony AIESEC.

 • Kto odpowiada za przeprowadzenie procesu wizowego?

  Jako AIESEC zapewniamy lektorom wymagane dokumenty oraz wspieramy proces wizowy. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku odmowy wydania wizy ze strony ambasady.

 • Kto gości lektorów z zagranicy?

  Pomagamy stażystom w znalezieniu zakwaterowania. Twoja szkoła może również zapewnić wsparcie w postaci zakwaterowania.

 • Jak długo trwa przeciętny program AIESEC University?

  Okres trwania stażu zależy od Twoich potrzeb, jednak powinien się mieścić w okresie od 6 do 8 tygodni.