Czym jest Global Volunteer?

Global Volunteer to międzynarodowy program wymian wolontariackich trwających od 6 do 8 tygodni przeznaczonych dla osób w wieku od 18 do 30 lat. Projekty tworzone są z myślą o przyczynieniu się do realizacji jednego z 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych. Dzięki praktycznemu doświadczeniu, jaki daje wolontariat z AIESEC, masz możliwość wyjścia ze swojej strefy komfortu, rozwoju swoich cech liderskich, a także umiejętności językowych i innych.

Zapisz się już dziś
 • Doświadcz nowych kultur

  Poznaj osoby z odległych zakątków świata podczas wolontariatu, którego realizacja naprawdę ma znaczenie dla lokalnej społeczności. Wolontariat to świetna okazja do poznania różnych kultur, perspektyw innych osób i nawiązania nowych relacji - nieraz na całe życie!
 • Twoja praca ma znaczenie

  W naszej bazie projektów możesz znaleźć taki, którego cel jest dla Ciebie najważniejszy! Poprawa jakości edukacji, zmniejszenie nierówności, czy działanie na rzecz poprawy dostępu do wody pitnej to niektóre z wyzwań, które staramy się rozwiązać. Projekty wolontariackie są stworzone w taki sposób, by pomóc w realizacji konkretnego Celu Zrównoważonego Rozwoju.
 • Postaw sobie wyzwanie!

  Zrealizuj projekt w nowym otoczeniu, bez dobrze znanych ludzi i w nowym miejscu. Pozwoli Ci to uzyskać globalną perspektywę, rozwinąć umiejętności komunikacyjne, a także - poznać lepiej siebie.

Jak się zapisać?

01

Zarejestruj się na naszej stronie i wypełnij swój profil.

02

Zacznij przeglądać interesujące Cię projekty. Skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

03

Zaaplikuj na wybrany projekt i przejdź krótki proces rekrutacyjny. We wszystkim pomożemy!

04

Udało Ci się dostać na projekt? Gratulacje! Po wypełnieniu ostatnich formalności - podpisaniu umowy, zapłaceniu opłaty i zorientowania się co do warunków pobytu w kraju projektu - możesz zacząć się szykować!

Co zapewnia AIESEC?

Członkowie AIESEC zarówno w Polsce jak i w kraju, do którego się wybierasz, zapewnią Ci wsparcie i niezbędne środki do realizacji projektu.

 • Wsparcie logistyczne

  Pomożemy Ci w zaaplikowaniu o odpowiednią wizę, jeśli jest potrzebna. Podpowiemy jak najlepiej dojechać do miejsca projektu, a na miejscu - odbierzemy. Dostaniesz również szczegółowe informacje o swoim powrocie.

 • Przestrzeń do rozwoju

  Stawiamy sobie nawzajem jasne oczekiwania, przygotowujemy Cię do pobytu w innym kraju i pomagamy w Twoim rozwoju i nauce.

 • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

  Zapewnimy Ci dokładne informacje o Twoim miejscu zamieszkania podczas projektu, zakwaterowaniu i kosztów utrzymania się. Upewnimy się, że masz ze sobą odpowiednie ubezpieczenie.

 • Przejrzyste i jasne zadania

  Każdy projekt ma jasno określone cele. Przekażemy Ci Twoje zadania, będziemy towarzyszyć w pierwszym dniu pracy. Poznasz z góry swoje dni i godziny pracy.

Zapisz się już dziś

Global Volunteer w liczbach

800 zrealizowanych doświadczeń wolontariackich z Polski tylko w ostatnich 5 latach

W tej chwili ponad 4000 wolontariuszy znajduje się na wymianie globalnie

Rosnąca baza ponad 20 projektów w różnych zakątkach świata

Ponad 50 lat doświadczenia AIESEC w Polsce

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nie wiesz, na jaki projekt się zdecydować lub czy Global Volunteer jest dla Ciebie odpowiedni? Bez obaw – pomożemy Ci w decyzji i przedstawimy propozycje. Zapisz się i pozostańmy w kontakcie.

Zapisz się już dziś

Zarejestruj się na program Global Volunteer

Formularz kontaktowy - B2C - Global Volunteer

Często zadawane pytania

 • Jakie są wymagania udziału w projekcie?

  Program Global Volunteer jest przeznaczony dla osób w wieku 18 – 30 lat. Ponadto wskazana jest umiejętność posługiwania się językiem obcym, najlepiej angielskim.

 • Jaka jest opłata za udział w projekcie?

  Opłaty mogą się różnić, zaczynają się od 600 złotych za projekt.

 • Czy mój udział w projekcie będzie oficjalnie potwierdzony?

  Tak, po zakończeniu projektu otrzymasz oficjalny certyfikat.

 • Jak wygląda proces selekcji do projektu?

  Aby zostać wybrany do udziału w projekcie, należy na niego zaaplikować i przejść proces rekrutacyjny, składający się przeważnie z rozmowy online z przedstawicielami AIESEC.

 • Czy założenie konta jest darmowe?

  Tak, możesz zapisać się i przeglądać projekty całkowicie za darmo. Opłata następuje dopiero po zaakceptowaniu Cię do udziału w projekcie.