Czym jest program Global Talent dla firm?

Dzięki Global Talent łączymy młodych ludzi ze światem biznesu. Pomagamy organizacjom w spełnianiu ich planów rekrutacyjnych i tych dotyczących zasobów ludzkich, dzięki utalentowanym i gotowym do działania młodym ludziom. Możesz zatrudnić płatnego stażystę na okres od 9 do 52 tygodni.

Zamów ofertę
 • Usprawnij proces rekrutacji

  Z łatwością zarekrutujesz młode osoby z zagranicy, które pomogą wypełnić Twoje wymagania rekrutacyjne, jednocześnie stanowiąc ważną część firmy. Wprowadź do swojej firmy świeże spojrzenie młodych ludzi z całego świata.

 • Globalna perspektywa

  Zapewnij dla swojej firmy międzykulturowe doświadczenie i unikalne umiejętności. Pozyskaj wiedzę na temat różnorodnych rynków, praktyk biznesowych, kultur i innych krajów rekrutując młodych ludzi z zagranicy.

 • Zadbaj o kulturę swojej firmy

  Generacja milenialsów i zoomerzy stanowią już co najmniej połowę pracowników na rynku. Wprowadź kreatywne środowisko i postaw na innowacyjność dzięki zatrudnieniu młodej osoby – talentu z zagranicy.

 • Wsparcie od AIESEC

  Nasz zespół wolontariuszy zajmie się logistyką rekrutacji. Zapewniamy wsparcie w procesie wizowym, dokumentacji i doświadczeniu stażysty z zagranicy.

Nasi kandydaci

Dysponujemy obszerną pulą talentów z całego świata. Najłatwiej jesteśmy w stanie zapewnić stażystów z doświadczeniem marketingowym, IT, business administration oraz edukacyjnym. Najszybsze procesy organizacyjne dotyczą kandydatów z Czech, Grecji, Hiszpanii, Włoch, Tunezji, Meksyku, czy Brazylii.

Jak wygląda proces?

 • Formularz

  Wypełnij formularz kontaktowy, a odpowiednia osoba z AIESEC się z Tobą skontaktuje.

 • Krótka rozmowa

  Podczas wstępnej rozmowy postaramy się rozpoznać specyfikę Twojej organizacji i umówimy się na wspólne spotkanie.

 • Spotkanie

  Przedstawimy propozycję projektu. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Przedstawimy ofertę.

 • Oferta i umowa

  Współpraca zostanie nawiązana po podpisaniu przejrzystej umowy i dopięciu ostatnich szczegółów stażu.

 • Realizacja projektu

  Pomożemy w logistycznym zorganizowaniu projektu i sprawimy, aby jego realizacja była bezproblemowa.

Zamów ofertę

Współpraca z AIESEC

AIESEC pomaga w wyborze, organizacji i realizacji projektu. Wyjaśniamy jak przebiega selekcja i rekrutacja stażystów, na którą masz wpływ. Wspólnie wyznaczamy cele projektu. Na koniec przedstawiamy podsumowanie współpracy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Zapytaj o ofertę

Poznaj ofertę AIESEC dla swojej organizacji

Formularz kontaktowy - B2B

Często zadawane pytania

 • Kim są stażyści?

  Stażyści to osoby w wieku od 18 do 30 lat, często studenci lub osoby krótko po studiach, którzy decydują się na wyjazd i pracę za granicą, w celu poszerzenie swoich kometencji i wywarcia pozytywnego wpływu na siebie i swoje otoczenie. Posługują się językiem angielskim na poziomie B2.

 • Jak wygląda proces rekrutacyjny stażystów?

  Jako AIESEC w celu zredukowania czasu procesu wspieramy naszych partnerów w przebiegu procesu rekrutacyjnego. Przeprowadzamy wywiady lub kolekcjonujemy aplikacje z załączonym wideo CV. Współpracujemy również z krajami partnerskimi, które zapewniają najlepszych aplikantów specjalnie na potrzeby Twojej firmy.

 • Jak mogę wziąć udział?

  Pierwszym krokiem jest aplikacja online. Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z tobą jak najszybciej i umówimy spotkanie na którym ustalimy szczegóły współpracy. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy, przygotowanie projektu i opublikowanie go na naszej platformie w celu rekrutacji stażystów – na każdym etapie otrzymasz wsparcie ze strony AIESEC.

 • Kto odpowiada za przeprowadzenie procesu wizowego?

  Jako AIESEC zapewniamy stażystom wymagane dokumenty oraz wspieramy proces wizowy. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku odmowy wydania wizy ze strony ambasady.

 • Kto gości stażystów z zagranicy?

  Pomagamy stażystom w znalezieniu zakwaterowania. Firma może również zapewnić wsparcie w postaci zakwaterowania.

 • Jak długo trwa przeciętny staż?

  Okres trwania stażu zależy od Twoich potrzeb, jednak powinien się mieścić w okresie od 9 do 52 tygodni.