Filary AIESEC Alumni

Istnieją trzy podstawowe filary działalności AIESEC Alumni. To do nich i do wartości, jakimi kierują się Alumni AIESEC, są dostosowywane wszystkie inicjatywy.

Zgłoś się
 • Alumni dla świata

  Pomóż nam organizować naszych alumni w potężną globalną sieć na rzecz lepszego świata.
 • Alumni dla AIESEC

  Współpraca z AIESEC w celu wspierania i wzmacniania wpływu na budowanie silnego stowarzyszenia alumni.
 • Alumni dla Alumni

  Łączymy alumni AIESEC z całego świata, aby zapewnić liderstwo zgodnie z wartościami AIESEC na całe życie.

AIESEC w liczbach

01

Ponad 1 000 000 AIESEC Alumni na całym świece

02

Ponad 35 000 aktywnych członków AIESEC na świecie

03

Ponad 50 lat doświadczenia AIESEC w Polsce i ponad 70 na świecie

Dowiedz się, co słychać w AIESEC

 • Globalna sieć

  Po zakończeniu doświadczenia z AIESEC, rozległa i zróżnicowana globalna sieć kontaktów może okazać się dla Ciebie bardzo cenna. Niezależnie od tego, czy chodzi o kontakty biznesowe, możliwości networkingowe, wiedzę lokalną czy pomoc językową, zarówno aktualni członkowie AIESEC, jak i absolwenci mogą Ci pomóc.

 • Spotkania

  Od konferencji ogólnokrajowych po lokalne spotkania, staramy się tchnąć nowe życie w działania alumni, aby pomóc Ci w nawiązywaniu kontaktów i czerpaniu z nich więcej podczas spotkań z innymi alumni i obecnymi AIESECerami.

 • Twój wkład

  Może to Ty możesz pomóc AIESEC? Możliwości jest wiele - możesz przyjąć do siebie praktykantów lub wolontariuszy z zagranicy, lub pomóc młodszym alumni w ich pierwszych krokach kariery zawodowej. W ten sposób skorzystasz i Ty i AIESEC.

Zgłoś się

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nie jesteś jeszcze pewien, co możesz zrobić w ramach AIESEC Alumni, ale chciałbyś się zaangażować? Skontaktuj się z nami i wszystko wyjaśnimy.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy - ogólny

Często zadawane pytania

 • Chcę wspierać AIESEC w inny sposób. Czy to możliwe?

  Jak najbardziej. Zapoznaj się z programem Buddy lub Global Host. Jeśli reprezentujesz organizację – zapraszamy do naszej zakładki dla partnerów.

 • Czy AIESEC wspiera Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ?

  Tak, aktywnie wspieramy Cele już od początku ich ustalenia przez ONZ. Prowadzimy projekty zgodnie z Agendą 2030 i aktywnie działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju – lokalnie i globalnie.

 • Czy istnieje organizacja Alumni AIESEC w Polsce?

  Tak, nazywa się Stowarzyszenie Alumni AIESEC Polska (SAAP).

 • Jakie jeszcze inicjatywy prowadzi aktualnie AIESEC?

  AIESEC, oprócz ciągłego organizowania wymian, prowadzi targi pracy Dni Kariery®, Badanie Pracodawca Roku®, czy też działania employer brandingowe. 

 • Czy są prowadzone spotkania AIESEC z Alumni?

  Tak, zarówno na poziomie lokalnym, podczas wydarzeń typu AlumNite, czy na poziomie krajowym, podczas konferencji. Sprawdzaj social media Alumni AIESEC Polska i AIESEC w Polsce, aby być na bieżąco.

 • Czy możesz wyjechać z AIESEC za granicę?

  Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 30 lat, ciągle możesz wyjechać na któryś z naszych programów wymianowych. Praktyki Global Talent lub Global Teachar, oraz programy wolontariackie, wspierające realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ czekają na Ciebie. Zapoznaj się z nimi w naszej sekcji – dla młodych.

 • Czy możesz rekrutować z AIESEC do swojej organizacji?

  AIESEC ciągle prowadzi projekty, których celem jest rozwój cech liderskich wśród młodych ludzi na całym świecie. Zależnie od specyfiki Twojej organizacji, możesz przyjąć do siebie wolontariuszy lub praktykantów z całego świata. Skontaktuj się z nami i pomóżmy sobie nawzajem!

 • Kim są Alumni AIESEC?

  Alumni AIESEC, ogólnie rzecz biorąc, jest każda osoba, która była częścią jednego z programów rozwojowych organizacji. Byłeś kiedyś członkiem AIESEC? A może uczestniczyłeś w wymianie międzynarodowej? Jeśli tak i ciągle chciałbyś uczestniczyć w życiu organizacji – czekamy na Ciebie!