Nasza oferta

Współpracujemy z wieloma partnerami, wśród których znajdują się między innymi szkoły, organizacje pozarządowe i firmy, zarówno lokalne jak i międzynarodowe. Nasza oferta obejmuje zarówno działania z zakresu rekrutacji wolontariuszy i stażystów z zagranicy, jak i rozległe działania Employer Brandingowe – Dni Kariery®, Program Ambassador i inne. Zapoznaj się z nimi:

Zamów ofertę
 • Global Talent

  Pomóż swojej organizacji spełniać cele z pomocą stażystów z zagranicy. Zyskaj przewagę konkurencyjną nad innymi firmami ze swojej branży.

 • Global Teacher i AIESEC University

  Pomagamy instytucjom edukacyjnym w pozyskaniu utalentowanych młodych ludzi, lektorów i native speakerów.

 • Global Volunteer dla organizacji

  Współtworzymy projekty, które pomagają Twojej organizacji i lokalnej społeczności. Pomagamy w osiągnięciu Twoich celów i misji dzięki wsparciu wolontariuszy z zagranicy.

 • Global Volunteer dla szkół i przedszkoli

  Spraw, aby twoje zajęcia były jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki projektom, które mają znaczenie. Wolontariusze z zagranicy sprawią, że Twoja szkoła i jej podopieczni zyskają międzykulturową perspektywę.

 • Employer Branding

  Prowadzimy działania Employer Brandingu i Corporate Social Responsibility dla Twojej firmy. Zobacz nasze możliwości.

 • Badanie Pracodawcy Roku®

  Badanie Pracodawca Roku® jest niezależnym badaniem ankietowym przeprowadzanym przez AIESEC Polska od prawie 30 lat. Dowiedz się więcej i poznaj laureatów.

Niektóre korzyści współpracy

 • Globalna perspektywa

  Zdobądź przewagę, angażując naszych wolontariuszy i stażystów, którzy interesują się tym co się dzieje na świecie i dostarczając innowacyjne rozwiązania dla Twojej organizacji.

 • Prosta rekrutacja

  Z łatwością rekrutuj młode osoby z zagranicy, które pomogą wypełnić Twoje wymagania rekrutacyjne, jednocześnie stanowiąc ważną część firmy. Wprowadź do swojej organizacji świeże spojrzenie młodych ludzi z całego świata.

 • Jesteśmy dostępni - offline i online

  AIESEC w Polsce istnieje już od ponad 50 lat. Docieramy do 13 największych ośrodków akademickich w Polsce, a nasze konta w portalach Social Media - jeszcze szerzej.

 • Projekty, które mają znaczenie

  Każdy projekt AIESEC jest skoncentrowany na praktycznym wsparciu realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Wspólnie pomóżmy rozwiązać najważniejsze wyzwania współczesnego świata.

 • Pozycjonuj się jako pracodawca

  Członkowie AIESEC to młodzi, ambitni ludzie, którzy na co dzień rozwijają swoje kompetencje oraz umiejętności miękkie. Poprzez współpracę z biznesem promujemy odpowiedzialnych i spójnych z naszymi wartościami pracodawców.

 • Pokój i pełne wykorzystanie potencjału ludzkiego

  To właśnie dlatego robimy to, co robimy. Wierzymy, że cechy liderskie można rozwinąć w każdym, a wartości takie jak aktywacja liderów, spójność, korzystanie z różnorodności, czerpanie radości ze współpracy, dążenie do doskonałości i działanie z myślą o przyszłości są nam najbliższe.

 • Zespół AIESEC

  Nie jesteś pewien, na jakie działania się zdecydować? Powiedz nam, jakie są Twoje cele, a my opracujemy najlepszy możliwy wachlarz propozycji i plan działania. Oprócz tego wypromujemy naszą współpracę i Twoją organizację, jak nigdy dotąd.

Zamów ofertę

AIESEC Polska w liczbach

Ponad 50 lat doświadczenia w Polsce

Bezpośrednie dotarcie do 13 ośrodków akademickich

Rocznie AIESEC w Polsce zrzesza niemal 1000 młodych ludzi z całego kraju, głównie studentów

Prawie 3000 wolontariuszy w organizacjach i placówkach edukacyjnych w ostatnich 5 latach

300 projektów społecznych oraz możliwości praktyk otwieranych rocznie

Mamy niezbędne doświadczenie - ponad 50 lat na polskim rynku

AIESEC jest organizacją, która od wielu lat pomaga partnerom w osiąganiu ich celów, jednocześnie realizując swój – pokój i pełne wykorzystanie potencjału ludzkiego. Pomimo swojego wieloletniego doświadczenia i ustabilizowanego miejsca na rynku, zarówno wśród pracodawców, jaki i ludzi młodych, to organizacja dynamiczna i nieustannie się rozwijająca.

Zamów ofertę

Często zadawane pytania

 • Jak mogę wziąć udział?

  Pierwszym krokiem jest aplikacja online. Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z tobą jak najszybciej i umówimy spotkanie na którym ustalimy szczegóły współpracy. Po uzgodnieniu szczegółów, podpiszemy umowę.

 • Na co AIESEC przeznacza środki pozyskane ze współpracy?

  AIESEC jest organizacją not-for-profit. Oznacza to, że wszystkie pieniądze pozyskane od Partnerów wykorzystujemy na utrzymanie naszej działalności, infrastruktury i rozwój członków organizacji.

 • Chcę zatrudnić u siebie praktykantów/stażystów. Czy mogę to zrobić z AIESEC?

  Jak najbardziej. Z nami zatrudnianie utalentowanych osób z zagranicy jest proste. Zapoznaj się z naszą ofertą Global Talent.

 • Chcę zorganizować projekt społeczny. Jak mogę to zrobić?

  Pomożemy Ci zorganizować projekt z udziałem wolontariuszy z zagranicy. Zapoznaj się z naszą ofertą Global Volunteer.

 • Kto odpowiada za przeprowadzenie procesu wizowego?

  Jako AIESEC zapewniamy wolontariuszom wymagane dokumenty oraz wspieramy proces wizowy. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku odmowy wydania wizy ze strony ambasady.

 • Czy AIESEC wspiera Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ?

  Tak, aktywnie wspieramy Cele już od początku ich ustalenia przez ONZ. Prowadzimy projekty zgodnie z Agendą 2030 i aktywnie działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju – lokalnie i globalnie.