Czym jest program Global Talent?

Global Talent to międzynarodowy program wymian praktyk i staży odbywających się między innymi w korporacjach, małych i średnich firmach, start-upach czy NGO. Długość praktyk jest zależna od oferty i może trwać od 6 tygodni do półtora roku. Program przeznaczony jest dla osób pełnoletnich do trzydziestego roku życia. Dzięki Global Talent możesz doświadczyć nie tylko pracy w międzykulturowym i profesjonalnym środowisku, ale także rozwinąć swoje umiejętności twarde i miękkie, które będziesz miał okazję aplikować i doskonalić na co dzień. Ponadto otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę.

Zapisz się już dziś
 • Poznaj globalną perspektywę

  Zyskaj doświadczenie i rozwijaj karierę w międzynarodowym otoczeniu. Poznaj zwyczaje i sposoby pracy w innych krajach. Praca to również świetna okazja do poznania różnych kultur, perspektyw innych osób i nawiązania nowych relacji - nieraz na całe życie!
 • Zyskaj przewagę

  Postaw sobie wyzwanie pracując z naszymi globalnymi partnerami, którzy będą dbali o Twoje doświadczenie w ich firmie. Aplikuj swoje pomysły i rozwijaj umiejętności dzięki praktycznej pracy w zagranicznej firmie. Dzięki temu zyskasz przewagę i wzbogacisz swoje doświadczenie zawodowe.
 • Poznaj możliwości

  Nasza pula praktyk jest obszerna — jesteśmy pewni, że znajdziesz taką, która najlepiej pasuje do Twojego doświadczenia i ścieżki rozwoju. Marketing, IT i Business Administration to niektóre z najpopularniejszych dziedzin praktyk.
 • Rozwijaj się

  Wyjeżdżając na praktykę, poza uzyskaniem doświadczenia w interesującej Cię branży, rozwiniesz w sobie umiejętności komunikowania się w zróżnicowanym środowisku i znajdowania rozwiązań niezależnie od wyzwań. Dzięki doświadczeniu poznasz swoje mocne i słabe strony i zrozumiesz, jak możesz wykorzystać je w przyszłej karierze.

Jak się zapisać?

01

Zarejestruj się na naszej stronie i wypełnij swój profil.

02

Zacznij przeglądać interesujące Cię oferty. Skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

03

Zaaplikuj na wybraną praktykę i przejdź proces rekrutacyjny, opisany w szczegółach oferty. We wszystkim pomożemy!

04

Udało Ci się dostać na wybraną praktykę? Gratulacje! Po wypełnieniu ostatnich formalności - podpisaniu umowy, uiszczeniu opłaty i zorientowaniu się co do warunków pobytu w kraju oferty - możesz zacząć się szykować!

Co zapewnia AIESEC?

Członkowie AIESEC zarówno w Polsce jak i w kraju, do którego się wybierasz, zapewnią Ci wsparcie i niezbędne środki do realizacji praktyki.

 • Wsparcie logistyczne

  Pomożemy Ci w zaaplikowaniu o odpowiednią wizę, jeśli jest potrzebna. Podpowiemy jak najlepiej dojechać do miejsca pracy, a na miejscu - odbierzemy. Udzielimy niezbędnych informacji związanych z opuszczeniem kraju i powrotem do Polski.

 • Przestrzeń do rozwoju

  Stawiamy sobie nawzajem jasne oczekiwania, przygotowujemy Cię do pobytu w innym kraju i pomagamy w Twoim rozwoju i nauce.

 • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

  Zapewnimy Ci dokładne informacje o Twoim miejscu zamieszkania podczas praktyki, zakwaterowaniu i kosztów utrzymania się. Upewnimy się, że masz ze sobą odpowiednie ubezpieczenie.

 • Przejrzyste i jasne zadania

  Towarzyszymy Ci w miejscu pracy pierwszego dnia, upewniając się, że opis Twojej pracy i cele są jasne, a godziny pracy i czas trwania są zgodne z oczekiwaniami.

Zapisz się już dziś

Global Talent w liczbach

Prawie 300 zrealizowanych praktyk z Polski tylko w ostatnich 5 latach

W tej chwili ponad 1200 praktykantów znajduje się na wymianie globalnie

Rosnąca baza ofert w 7 kategoriach doświadczenia i w różnych zakątkach świata

Ponad 50 lat doświadczenia AIESEC w Polsce

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nie wiesz, na jaką ofertę się zdecydować lub czy Global Talent jest dla Ciebie odpowiedni? Bez obaw – pomożemy Ci w decyzji i przedstawimy propozycje. Zapisz się i pozostańmy w kontakcie.

Zapisz się już dziś

Zarejestruj się na program Global Talent

Formularz kontaktowy - B2C - Global Talent

Często zadawane pytania

 • Kim są stażyści?

  Stażyści to osoby w wieku od 18 do 30 lat, często studenci lub osoby krótko po studiach, którzy decydują się na wyjazd i pracę za granicą, w celu poszerzenie swoich kometencji i wywarcia pozytywnego wpływu na siebie i swoje otoczenie. Posługują się językiem angielskim na poziomie B2.

 • Jak wygląda proces rekrutacyjny stażystów?

  Jako AIESEC w celu zredukowania czasu procesu wspieramy naszych partnerów w przebiegu procesu rekrutacyjnego. Przeprowadzamy wywiady lub kolekcjonujemy aplikacje z załączonym wideo CV. Współpracujemy również z krajami partnerskimi, które zapewniają najlepszych aplikantów specjalnie na potrzeby Twojej firmy.

 • Jak mogę wziąć udział?

  Pierwszym krokiem jest aplikacja online. Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z tobą jak najszybciej i umówimy spotkanie na którym ustalimy szczegóły współpracy. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy, przygotowanie projektu i opublikowanie go na naszej platformie w celu rekrutacji stażystów – na każdym etapie otrzymasz wsparcie ze strony AIESEC.

 • Kto odpowiada za przeprowadzenie procesu wizowego?

  Jako AIESEC zapewniamy stażystom wymagane dokumenty oraz wspieramy proces wizowy. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku odmowy wydania wizy ze strony ambasady.

 • Kto gości stażystów z zagranicy?

  Pomagamy stażystom w znalezieniu zakwaterowania. Firma może również zapewnić wsparcie w postaci zakwaterowania.

 • Jak długo trwa przeciętny staż?

  Okres trwania stażu zależy od Twoich potrzeb, jednak powinien się mieścić w okresie od 9 do 52 tygodni.