Czym jest AIESEC?

AIESEC is a global, independent, youth-led organization operating in over 100 countries and territories at local, national and global levels. For over 50 years in Poland, we have been developing leadership qualities in young people through practical experience in projects supporting the implementation of international exchanges. We work closely with the business sector, which supports us in our pursuit of the organization’s vision and mission. Thanks to membership in AIESEC, you have the opportunity to get involved in the organization of social projects and influence what is happening around you.

Join AIESEC
 • Rozwijaj swoje umiejętności

  Rozwijaj siebie i zyskaj nowe umiejętności w dynamicznym zespole młodych ludzi, którzy dzielą wspólne wartości. Zdobądź praktyczne doświadczenie, które może dać Ci więcej niż sama wiedza teoretyczna.
 • Wpłyń na lokalną społeczność

  W AIESEC naszą główną działalnością są wymiany międzykulturowe. Dołączając do AIESEC będziesz pomagać innym młodym osobom z Polski zorganizować wyjazd na wolontariat lub praktyki zagraniczne. Poprzez organizowanie projektów społecznych i edukacyjnych zyskujesz realny wpływ na młodych ludzi i ich najbliższe otoczenie.
 • Globalna organizacja

  AIESEC działa od 70 lat w ponad 100 krajach i terytoriach na świecie. Działalność w AIESEC to świetna okazja do poznania różnych kultur, perspektyw innych osób i nawiązania nowych relacji - nieraz na całe życie!
 • Zostań liderem

  Wierzymy w młodych ludzi takich jak Ty. Globalna perspektywa pozwala lepiej zrozumieć otaczający nas świat, rozwija umiejętności komunikowania się w zróżnicowanych środowiskach i znajdowania rozwiązań niezależnie od wyzwań. Dołączając do AIESEC, będziesz miał okazję rozwinąć cechy, które pomogą Ci zostać liderem oraz kierować własnymi projektami i inicjatywami.

Jak dołączyć do AIESEC?

01

Zaaplikuj poprzez formularz online w okresie otwartej rekrutacji. Zostaniesz skontaktowany przez odpowiednią osobę z AIESEC.

02

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną i rozwiąż zadanie grupowe. Chcemy lepiej poznać Ciebie, Twoje wartości i punkt widzenia.

03

Poczekaj chwilę na odpowiedź od nas. Sprawdzaj maila i telefon, aby mieć pewność, że nie przegapisz tej ważnej informacji.

04

Udało Ci się dostać do AIESEC? Gratulacje! Spotkasz młode osoby, z którymi będziesz działać w projekcie i skorzystasz z wielu godzin szkoleń przygotowanych specjalnie dla nowych członków AIESEC. To początek Twojej przygody!

Jakich liderów kreuje AIESEC?

AIESEC develops and shapes leadership skills – if you want it! We follow these values​​every day in our activities:

 • Aktywacja liderów

  Jako członkowie AIESEC inspirujemy i motywujemy innych do działania. Wierzymy, że jako przyszli liderzy powinniśmy stanowić wzór dla innych do naśladowania, pielęgnować empatię wobec osób wokół nas i pozostać skupionym na potrzebach naszych członków.

 • Spójność

  Robiąc to, co słuszne, a niekoniecznie łatwe, rozwijamy w sobie cechy liderskie, działając transparentnie i odpowiedzialnie, w zgodzie z wartościami i misją AIESEC.

 • Korzystanie z różnorodności

  Aktywnie działamy w otwartym i przyjaznym otoczeniu młodych osób, które pozwala nam być naprawdę sobą i akceptować różnice między nami jako silną stronę oraz źródło innowacji i nowych pomysłów. AIESEC nie dyskryminuje na podstawie płci, orientacji seksualnej, wyznania religijnego, etnicznego i społecznego pochodzenia czy poglądów politycznych.

 • Czerpanie radości ze współpracy

  Współtworzymy przyjazne środowisko poprzez aktywny i entuzjastyczny udział w codziennej działalność w organizacji. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że gromadzimy społeczność młodych ludzi, którzy wierzą, że ich działanie ma znaczenie dla lokalnej społeczności.

 • Dążenie do doskonałości

  Dążymy do osiągnięcia możliwie najlepszych rezultatów we wszystkim co będziesz robimy. Wierzymy, że dzięki kreatywnym i innowacyjnym działaniom możemy stale się rozwijać. Cenimy bezpośredni feedback, który stanowi dla nas podstawę do rozwijania zarówno naszych mocnych, jak i słabszych stron.

 • Zrównoważone działanie z myślą o przyszłości

  Podejmując jakiekolwiek decyzje oraz inicjatywy, kierujemy się myślą nie tylko o obecnych, ale przyszłych pokoleniach i ich potrzebach. Zwracamy uwagę, aby zasoby, które wykorzystujemy w naszych projektach nie oddziaływały negatywnie na środowisko, kolejne generacje oraz przyszłość AIESEC.

Join AIESEC

AIESEC w liczbach

13 oddziałów lokalnych w Polsce

Prawie 1000 członków AIESEC w Polsce w ciągu roku

Ponad 35 000 członków AIESEC na świecie

Ponad 50 lat doświadczenia AIESEC w Polsce

Jesteśmy tu dla Ciebie

Not sure if being part of AIESEC is right for you? Don’t worry – we’ll help you make your decision and answer your questions. Contact us or apply.

The strategic partner of AIESEC Polska and recruitment is EY. Learn more about our collaboration from the video.

Zobacz film

Dołącz do AIESEC!

Join AIESEC

Często zadawane pytania

 • Jakie są wymagania, aby zostać członkiem AIESEC?

  AIESEC is open to young people who identify with our values.

 • Czy bycie członkiem AIESEC jest odpłatne?

  Yeah. The only fees that may appear are those related to trips to conferences or the purchase of gadgets.

 • Czy moje członkostwo w AIESEC będzie oficjalnie potwierdzone?

  Yes, if you need it, you will receive a special certificate of being a member of AIESEC.

 • Jak wygląda proces rekrutacji do AIESEC?

  Recruitment usually consists of an interview and a group task. Current AIESEC members will want to hear your point of view and opinions.