Czym jest AIESEC?

AIESEC to globalna, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w ponad 100 krajach i terytoriach na poziomie lokalnym, narodowym i światowym. Od ponad 50 lat w Polsce rozwijamy w młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych. Współpracujemy blisko z sektorem biznesu, który wspiera nas w dążeniu do spełnienia wizji i misji organizacji. Dzięki członkostwu w AIESEC masz okazję do zaangażowania się w organizację projektów społecznych i wpływania na to, co się dzieje wokół Ciebie.

Zgłoś się
 • Rozwijaj swoje umiejętności

  Rozwijaj siebie i zyskaj nowe umiejętności w dynamicznym zespole młodych ludzi, którzy dzielą wspólne wartości. Zdobądź praktyczne doświadczenie, które może dać Ci więcej niż sama wiedza teoretyczna.
 • Wpłyń na lokalną społeczność

  W AIESEC naszą główną działalnością są wymiany międzykulturowe. Dołączając do AIESEC będziesz pomagać innym młodym osobom z Polski zorganizować wyjazd na wolontariat lub praktyki zagraniczne. Poprzez organizowanie projektów społecznych i edukacyjnych zyskujesz realny wpływ na młodych ludzi i ich najbliższe otoczenie.
 • Globalna organizacja

  AIESEC działa od 70 lat w ponad 100 krajach i terytoriach na świecie. Działalność w AIESEC to świetna okazja do poznania różnych kultur, perspektyw innych osób i nawiązania nowych relacji - nieraz na całe życie!
 • Zostań liderem

  Wierzymy w młodych ludzi takich jak Ty. Globalna perspektywa pozwala lepiej zrozumieć otaczający nas świat, rozwija umiejętności komunikowania się w zróżnicowanych środowiskach i znajdowania rozwiązań niezależnie od wyzwań. Dołączając do AIESEC, będziesz miał okazję rozwinąć cechy, które pomogą Ci zostać liderem oraz kierować własnymi projektami i inicjatywami.

Jak dołączyć do AIESEC?

01

Zaaplikuj poprzez formularz online w okresie otwartej rekrutacji. Zostaniesz skontaktowany przez odpowiednią osobę z AIESEC.

02

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną i rozwiąż zadanie grupowe. Chcemy lepiej poznać Ciebie, Twoje wartości i punkt widzenia.

03

Poczekaj chwilę na odpowiedź od nas. Sprawdzaj maila i telefon, aby mieć pewność, że nie przegapisz tej ważnej informacji.

04

Udało Ci się dostać do AIESEC? Gratulacje! Spotkasz młode osoby, z którymi będziesz działać w projekcie i skorzystasz z wielu godzin szkoleń przygotowanych specjalnie dla nowych członków AIESEC. To początek Twojej przygody!

Jakich liderów kreuje AIESEC?

AIESEC rozwija i kształtuje umiejętności liderskie – jeśli tylko będziesz tego chciał! Takimi wartościami kierujemy się na co dzień w naszych działaniach:

 • Aktywacja liderów

  Jako członkowie AIESEC inspirujemy i motywujemy innych do działania. Wierzymy, że jako przyszli liderzy powinniśmy stanowić wzór dla innych do naśladowania, pielęgnować empatię wobec osób wokół nas i pozostać skupionym na potrzebach naszych członków.

 • Spójność

  Robiąc to, co słuszne, a niekoniecznie łatwe, rozwijamy w sobie cechy liderskie, działając transparentnie i odpowiedzialnie, w zgodzie z wartościami i misją AIESEC.

 • Korzystanie z różnorodności

  Aktywnie działamy w otwartym i przyjaznym otoczeniu młodych osób, które pozwala nam być naprawdę sobą i akceptować różnice między nami jako silną stronę oraz źródło innowacji i nowych pomysłów. AIESEC nie dyskryminuje na podstawie płci, orientacji seksualnej, wyznania religijnego, etnicznego i społecznego pochodzenia czy poglądów politycznych.

 • Czerpanie radości ze współpracy

  Współtworzymy przyjazne środowisko poprzez aktywny i entuzjastyczny udział w codziennej działalność w organizacji. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że gromadzimy społeczność młodych ludzi, którzy wierzą, że ich działanie ma znaczenie dla lokalnej społeczności.

 • Dążenie do doskonałości

  Dążymy do osiągnięcia możliwie najlepszych rezultatów we wszystkim co będziesz robimy. Wierzymy, że dzięki kreatywnym i innowacyjnym działaniom możemy stale się rozwijać. Cenimy bezpośredni feedback, który stanowi dla nas podstawę do rozwijania zarówno naszych mocnych, jak i słabszych stron.

 • Zrównoważone działanie z myślą o przyszłości

  Podejmując jakiekolwiek decyzje oraz inicjatywy, kierujemy się myślą nie tylko o obecnych, ale przyszłych pokoleniach i ich potrzebach. Zwracamy uwagę, aby zasoby, które wykorzystujemy w naszych projektach nie oddziaływały negatywnie na środowisko, kolejne generacje oraz przyszłość AIESEC.

Zapisz się już dziś

AIESEC w liczbach

13 oddziałów lokalnych w Polsce

Prawie 1000 członków AIESEC w Polsce w ciągu roku

Ponad 35 000 członków AIESEC na świecie

Ponad 50 lat doświadczenia AIESEC w Polsce

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nie wiesz, czy bycie częścią AIESEC jest odpowiednie dla Ciebie? Bez obaw – pomożemy Ci w decyzji i odpowiemy na pytania. Skontaktuj się z nami lub zaaplikuj.

Partnerem strategicznym AIESEC Polska i rekrutacji jest EY. Dowiedz się więcej o naszej współpracy z filmu.

Zobacz film

Dołącz do AIESEC!

Form is in English because this language is the basic requirement for being part of AIESEC. Filling this form you are one step closer to become an AIESECer!

Join AIESEC

Często zadawane pytania

 • Jakie są wymagania, aby zostać członkiem AIESEC?

  AIESEC jest otwarty na młodych ludzi, którzy utożsamiają się z naszymi wartościami.

 • Czy bycie członkiem AIESEC jest odpłatne?

  Nie. Jedyne opłaty, jakie mogą się pojawić, to te związane z wyjazdami na konferencje, czy zakupem gadżetów.

 • Czy moje członkostwo w AIESEC będzie oficjalnie potwierdzone?

  Tak, jeśli tylko tego będziesz potrzebował, otrzymasz specjalne zaświadczenie o byciu członkiem AIESEC.

 • Jak wygląda proces rekrutacji do AIESEC?

  Rekrutacja składa się przeważnie z rozmowy i zadania grupowego. Aktualni członkowie AIESEC będą chcieli poznać Twój punkt widzenia i opinie.