Czym jest AIESEC?

AIESEC to globalna, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w ponad 100 krajach i terytoriach na poziomie lokalnym, narodowym i światowym. Od ponad 50 lat w Polsce rozwijamy w młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych. Współpracujemy blisko z sektorem biznesu, który wspiera nas w dążeniu do spełnienia wizji i misji organizacji. Dzięki członkostwu w AIESEC masz okazję do zaangażowania się w organizację projektów społecznych i wpływania na to, co się dzieje wokół Ciebie.

Zgłoś się
 • Rozwijaj swoje umiejętności

  Rozwijaj siebie i zyskaj nowe umiejętności w dynamicznym zespole młodych ludzi, którzy dzielą wspólne wartości. Zdobądź praktyczne doświadczenie, które może dać Ci więcej niż sama wiedza teoretyczna.
 • Wpłyń na lokalną społeczność

  W AIESEC naszą główną działalnością są wymiany międzykulturowe. Dołączając do AIESEC będziesz pomagać innym młodym osobom z Polski zorganizować wyjazd na wolontariat lub praktyki zagraniczne. Poprzez organizowanie projektów społecznych i edukacyjnych zyskujesz realny wpływ na młodych ludzi i ich najbliższe otoczenie.
 • Globalna organizacja

  AIESEC działa od 70 lat w ponad 100 krajach i terytoriach na świecie. Działalność w AIESEC to świetna okazja do poznania różnych kultur, perspektyw innych osób i nawiązania nowych relacji - nieraz na całe życie!
 • Zostań liderem

  Wierzymy w młodych ludzi takich jak Ty. Globalna perspektywa pozwala lepiej zrozumieć otaczający nas świat, rozwija umiejętności komunikowania się w zróżnicowanych środowiskach i znajdowania rozwiązań niezależnie od wyzwań. Dołączając do AIESEC, będziesz miał okazję rozwinąć cechy, które pomogą Ci zostać liderem oraz kierować własnymi projektami i inicjatywami.

Jak dołączyć do AIESEC?

01

Zaaplikuj poprzez formularz online w okresie otwartej rekrutacji. Zostaniesz skontaktowany przez odpowiednią osobę z AIESEC.

02

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną i rozwiąż zadanie grupowe. Chcemy lepiej poznać Ciebie, Twoje wartości i punkt widzenia.

03

Poczekaj chwilę na odpowiedź od nas. Sprawdzaj maila i telefon, aby mieć pewność, że nie przegapisz tej ważnej informacji.

04

Udało Ci się dostać do AIESEC? Gratulacje! Spotkasz młode osoby, z którymi będziesz działać w projekcie i skorzystasz z wielu godzin szkoleń przygotowanych specjalnie dla nowych członków AIESEC. To początek Twojej przygody!

Jakich liderów kreuje AIESEC?

AIESEC rozwija i kształtuje umiejętności liderskie – jeśli tylko będziesz tego chciał! Takimi wartościami kierujemy się na co dzień w naszych działaniach:

 • Aktywacja liderów

  Jako członkowie AIESEC inspirujemy i motywujemy innych do działania. Wierzymy, że jako przyszli liderzy powinniśmy stanowić wzór dla innych do naśladowania, pielęgnować empatię wobec osób wokół nas i pozostać skupionym na potrzebach naszych członków.

 • Spójność

  Robiąc to, co słuszne, a niekoniecznie łatwe, rozwijamy w sobie cechy liderskie, działając transparentnie i odpowiedzialnie, w zgodzie z wartościami i misją AIESEC.

 • Korzystanie z różnorodności

  Aktywnie działamy w otwartym i przyjaznym otoczeniu młodych osób, które pozwala nam być naprawdę sobą i akceptować różnice między nami jako silną stronę oraz źródło innowacji i nowych pomysłów. AIESEC nie dyskryminuje na podstawie płci, orientacji seksualnej, wyznania religijnego, etnicznego i społecznego pochodzenia czy poglądów politycznych.

 • Czerpanie radości ze współpracy

  Współtworzymy przyjazne środowisko poprzez aktywny i entuzjastyczny udział w codziennej działalność w organizacji. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że gromadzimy społeczność młodych ludzi, którzy wierzą, że ich działanie ma znaczenie dla lokalnej społeczności.

 • Dążenie do doskonałości

  Dążymy do osiągnięcia możliwie najlepszych rezultatów we wszystkim co będziesz robimy. Wierzymy, że dzięki kreatywnym i innowacyjnym działaniom możemy stale się rozwijać. Cenimy bezpośredni feedback, który stanowi dla nas podstawę do rozwijania zarówno naszych mocnych, jak i słabszych stron.

 • Zrównoważone działanie z myślą o przyszłości

  Podejmując jakiekolwiek decyzje oraz inicjatywy, kierujemy się myślą nie tylko o obecnych, ale przyszłych pokoleniach i ich potrzebach. Zwracamy uwagę, aby zasoby, które wykorzystujemy w naszych projektach nie oddziaływały negatywnie na środowisko, kolejne generacje oraz przyszłość AIESEC.

Zapisz się już dziś

AIESEC w liczbach

13 oddziałów lokalnych w Polsce

Prawie 1000 członków AIESEC w Polsce w ciągu roku

Ponad 35 000 członków AIESEC na świecie

Ponad 50 lat doświadczenia AIESEC w Polsce

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nie wiesz, czy bycie częścią AIESEC jest odpowiednie dla Ciebie? Bez obaw – pomożemy Ci w decyzji i odpowiemy na pytania. Skontaktuj się z nami lub zaaplikuj.

Partnerem strategicznym AIESEC Polska i rekrutacji jest EY. Dowiedz się więcej o naszej współpracy z filmu.

Zobacz film

Dołącz do AIESEC!

Our recruitment is currently closed. Stay tuned for our next recruitment in Q1 2023!

Często zadawane pytania

 • Jakie są wymagania, aby zostać członkiem AIESEC?

  AIESEC jest otwarty na młodych ludzi, którzy utożsamiają się z naszymi wartościami.

 • Czy bycie członkiem AIESEC jest odpłatne?

  Nie. Jedyne opłaty, jakie mogą się pojawić, to te związane z wyjazdami na konferencje, czy zakupem gadżetów.

 • Czy moje członkostwo w AIESEC będzie oficjalnie potwierdzone?

  Tak, jeśli tylko tego będziesz potrzebował, otrzymasz specjalne zaświadczenie o byciu członkiem AIESEC.

 • Jak wygląda proces rekrutacji do AIESEC?

  Rekrutacja składa się przeważnie z rozmowy i zadania grupowego. Aktualni członkowie AIESEC będą chcieli poznać Twój punkt widzenia i opinie.