GLOBAL CITIZEN

Wolontariat Global Citizen jest skierowany do młodych ludzi (poniżej 30 roku życia) zainteresowanych problemami świata, poznawaniem nowych kultur, rozwojem osobistym oraz dzieleniem się swoją wiedzą. Aby wyjechać na wolontariat z AIESEC nie jest potrzebne doświadczenie, jedyne wymagania to status studenta lub absolwenta do 2 lat po studiach oraz znajomość języka angielskiego na poziomie B1. W ramach Global Citizen możesz wyjechać na jeden z trzech programów:

 

Culture&EducationLogo

 

Culture&Education

Podziel się swoją kulturą ze światem! W ramach Culture & Education możesz prowadzić zajęcia językowe lub kulturowe dla różnych grup wiekowych przyczyniając się do poprawy poziomu edukacji na całym świecie, jednocześnie szerząc tolerancję i zrozumienie międzykulturowe.

 

HealthLogo

 

Health

Zwiększaj świadomość na temat zdrowego stylu życia! Uczestnicząc w programie Health możesz prowadzić zajęcia sportowe, szkolenia dotyczące odżywiania, warsztaty dotyczące prewencji narkotykowej czy ochrony przed wirusem HIV. Pomóż dbać o zdrowie ludziom na całym świecie!

 

SocialMarketingLogo

 

Social Marketing

Wykorzystaj swoją wiedzę biznesową w praktyce! Wspieraj organizacje pozarządowe pomagając im w rozwoju marketingu, co przyczyni się do poszerzenia zakresu ich działań. Jednocześnie będziesz mieć okazję rozwinąć swoje zdolności menedżerskie.

Europa

Wyjedź z nami do:

Węgier

Grecji

Portugalii

Serbii

Rumunii

Azja

Rosji

Indii

Turcji

Chin

Indonezji

Afryka

Wyjedź z nami do:

Egiptu

Ugandy

Ameryka Południowa

Wyjedź z nami do:

Brazylii

Kolumbii

Meksyku

Imię*
Nazwisko*
Numer telefonu dla szybszgo kontaktu
Wybierz hasło *
Uniwersytet *
Oddział Lokalny *

Dziękujemy bardzo za rejestrację. Wkrótce dostaniesz maila z potwierdzeniem założenia konta. Powodzenia w Twojej podróży do kariery!

Wystąpił błąd podczas rejestracji. Spróbuj później lub skontaktuj się z nami mailowo.