GLOBAL CITIZEN

Global Citizen to międzynarodowy program wolontariatu dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, problemami świata, poznawaniem nowych kultur oraz dzieleniem się własną wiedzą i doświadczeniem. Wolontariusze wyjeżdżają w ramach jednego z podprogramów: Culture, Management oraz World Issue.

Europa

Wyjedź z nami do:

Węgier

Grecji

Portugalii

Serbii

Rumunii

Azja

Rosji

Indii

Turcji

Chin

Indonezji

Afryka

Wyjedź z nami do:

Egiptu

Ugandy

Ameryka Południowa

Wyjedź z nami do:

Brazylii

Kolumbii

Meksyku

 1. Czy jeśli zdecyduje się na jeden obszar to czy mogę później w trakcie poszukiwania zmienić go na inny?

  Jako uczestnik programu Global Citizen możesz wyjechać na każdy z 3 programów przez nas oferowanych. Otrzymujesz dostęp do wszystkich ofert, wybranie jednego z trzech programów na początku procesu rekrutacji jest sugestią dla oddziału lokalnego, jakie oferty mogą być dla Ciebie najbardziej interesujące.

 2. Czy wolontariat z danego obszaru mogę odbyć tylko w podanych krajach?

  Kraje podane w programie są rekomendacją dla kandydatów. Prosimy pamiętaj, że są one wybrane ze względu na ilość i jakość ofert w konkretnym obszarze. Radzimy się ich trzymać!

 3. Jak długo trwa proces od momentu rejestracji do samego wyjazdu?

  Długość procesu zależy od Ciebie! Najczęściej są to ok. 2-3 miesięce. Pamiętaj, że praktyki poszukujesz sam (tylko z naszą pomocą) bo Ty najlepiej wiesz czego chcesz się nauczyć.

 4. Co mam zapewnione w ramach wolontariatu?

  Większość ofert ma zagwarantowany nocleg, często też zapewnione jest wyżywienie w trakcie dni pracy. Rekomendujemy dopytanie o warunki praktyk. AIESEC nie pokrywa kosztów wiz i biletów.

 5. Jakie są wymagania językowe?

  Wymagamy języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym (czyli co najmniej komunikatywny angielski). Poziom języka sprawdzamy podczas testu językowego przygotowanego przez naszego partnera, Education First, oraz podczas rozmów kwalifikacyjnych. Podejście do testu z języka angielskiego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Imię*
Nazwisko*
Numer telefonu dla szybszgo kontaktu
Wybierz hasło *
Uniwersytet *
Oddział Lokalny *

Dziękujemy bardzo za rejestrację. Wkrótce dostaniesz maila z potwierdzeniem założenia konta. Powodzenia w Twojej podróży do kariery!

Wystąpił błąd podczas rejestracji. Spróbuj później lub skontaktuj się z nami mailowo.