GLOBAL CITIZEN

Global Citizen jest to międzynarodowy program wymiany dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoja kulturą. Global Citizen jest realizowany za pomocą projektów Culture, Management i World Issue. Osoby biorące udział w wolontariacie za granica działają, aby wpłynąć na lokalne środowisko. Program może być realizowany w międzynarodowym otoczeniu w instytucjach takich jak: organizacje pozarządowe, uniwersytety, szkoły, przedszkola lub podczas letnich obozów.

Europa

Wyjedź z nami do:

Węgier

Grecji

Portugalii

Serbii

Rumunii

Azja

Rosji

Indii

Turcji

Chin

Indonezji

Afryka

Wyjedź z nami do:

Egiptu

Ugandy

Ameryka Południowa

Wyjedź z nami do:

Brazylii

Kolumbii

Meksyku

 1. Czy jeśli zdecyduje się na jeden podprogram to czy mogę później w trakcie poszukiwania zmienić go na inny?

  Jako uczestnik programu Global Citizen możesz wyjechać na każdy z 3 programów przez nas oferowanych. Otrzymujesz dostęp do wszystkich ofert. Wybranie jednego z trzech programów na początku aplikacji jest deklaracją dla oddziału lokalnego w jakim obszarze Cię wspierać.

 2. Czy wolontariat z danego tematu mogę odbyć tylko w podanych krajach?

  Kraje podane w programie są rekomendacją dla kandydatów. Prosimy pamiętaj, że są one wybrane ze względu na ilość i jakość ofert w konkretnym obszarze. Radzimy się ich trzymać!

 3. Jak długo trwa proces od momentu zgłoszenia chęci na wyjazd do samego wyjazdu?

  Długość procesu zależy od Ciebie! Najczęściej jest to pomiędzy 2-3 miesięcy. Pamiętaj, że praktyki poszukujesz sam (tylko z naszą pomocą) bo Ty najlepiej wiesz czego chcesz się nauczyć.

 4. Co mam zapewnione w ramach wolontariatu?

  Większość ofert ma zagwarantowany nocleg. Często też zapewnione jest jedzenie w trakcie dni pracy. Rekomendujemy dopytanie o warunki praktyk. Zauważ! AIESEC nie pokrywa kosztów wiz i biletów.

 5. Jakie są wymagania językowe?

  Wymagamy języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym (czyli co najmniej komunikatywny angielski). Poziom języka sprawdzamy podczas testu językowego przygotowanego przez naszego partnera, Education First, oraz podczas rozmów kwalifikacyjnych. Podejście do testu z języka angielskiego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Imię*
Nazwisko*
Numer telefonu dla szybszgo kontaktu
Wybierz hasło *
Uniwersytet *
Oddział Lokalny *

Dziękujemy bardzo za rejestrację. Wkrótce dostaniesz maila z potwierdzeniem założenia konta. Powodzenia w Twojej podróży do kariery!

Wystąpił błąd podczas rejestracji. Spróbuj później lub skontaktuj się z nami mailowo.