Wyjedź na praktyki z AIESEC

Rozwijaj się poprzez międzykulturowe doświadczenie za granicą. Działaj na rzecz sprawy, na której Ci zależy oraz dla swojego rozwoju osobistego i zawodowego

Why AIESEC

Why AIESEC

Why AIESEC

Why AIESEC

Why AIESEC

Why AIESEC

Why AIESEC

Why AIESEC

Why AIESEC

Why AIESEC

Czym jest AIESEC?

AIESEC to globalna platforma dla młodych ludzi do rozwijania swojego potencjału liderskiego poprzez międzynarodowe wymiany praktyk i wolontariatu. Założona w 1948 roku AIESEC jest organizacją pozarządową i not-for-profit, w całości prowadzoną przez młode osoby.

100+ krajów i terytoriów na świecie

1000+ partnerów biznesowych na świecie

50+ lat w Polsce i 70+ na świecie

35000+ członków na świecie

Wyjechali z nami

Bardzo chciałam zobaczyć jak to jest mieszkać w innym kraju samemu przez 6 tygodni i bardzo chciałam przeżyć przygodę i nauczyć się czegoś nowego. Największą wartością jaką wyciągnęłam z tego doświadczenia to zrozumienie jak taka akceptacja i bycie tym prawdziwym, autentycznym sobą to najlepsze narzędzie aby budować w ludziach wokół siebie pewność siebie.

Pracując z dziećmi i młodzieżą realizowałam dziesiąty cel zrównoważonego rozwoju- mniej nierówności. Moje doświadczenie z Meksykiem wciąż trwa. Jestem w ciągłym kontakcie z moją host family, wspieramy się nawzajem w tych niełatwych czasach, a także z dziećmi i innymi wolontariuszami, których udało mi się poznać.

Uczyłam języka angielskiego, matematyki, alfabetu oraz sprawowałam opiekę pedagogiczną nad dziećmi. Angażowałam się również w różne zajęcia dodatkowe i brałam udział w wydarzeniach kulturalnych. Cały wyjazd to najlepsze wspomnienie w moim życiu! Poznałam tylu wspaniałych ludzi, przeżyłam niesamowitą przygodę, zwiedziłam kraj od północy aż na południe.

Jak to robimy?

At AIESEC, our mission is peace and the full realization of human potential. We help develop leadership qualities in young people, because they are the ones who will become leaders in the future. We base our actions on AIESEC values ​​- with a view to coherence, taking advantage of diversity, striving for excellence, and sustainable action with the future in mind. Start working for a better world with us.

Nasi partnerzy

Partner strategiczny

Partnerzy główni

Partnerzy wspierający

Partnerzy merytoryczni