Historie z praktyk

Profesjonalne doświadczenie!

Kiedy kończysz uczelnię, nagle stajesz przed światem pełnym możliwości, wyzwań i wyborem dalszej drogi… Przerażające? Przez chwilę tak jest i prawdopodobnie jeszcze długo nie będziesz wiedział, co zrobić dalej.

Kiedy kończysz uczelnię, nagle stajesz przed światem pełnym możliwości, wyzwań i wyborem dalszej drogi… Przerażające? Przez chwilę tak jest i prawdopodobnie jeszcze długo nie będziesz wiedział, co zrobić dalej. A co, gdyby w takiej sytuacji odważyć się i zmienić perspektywę o 180 stopni? Przeżyć profesjonalne międzynarodowe doświadczenie?

Profesjonalne doświadczenie – 4 powody, dla których powinieneś to ZROBIĆ!

  1. Rozwiniesz się.

Wyjazd za granicę lub praca za granicą jest świetnym sposobem, żeby wyjść ze swojej strefy komfortu. Znalezienie się w nowym środowisku pełnym wyzwań sprawi, że rozwiniesz wiele swoich umiejętności miękkich i cechy liderskie. W jaki sposób, jeśli nie poprzez podejmowanie nowych wyzwań, staniesz się lepszą wersją siebie?

  1. Zwiększysz swoje szanse na znalezienie pracy

Przeprowadzka do innego kraju, pozostawienie przyjaciół czy rodziny nie należy do łatwych zadań. Może jednak okazać się jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz, a na rynku pracy widziany będziesz jako osoba spragniona przygód, zdeterminowana i ambitna.  Tych cech obecnie poszukuje wielu pracodawców.

  1. Poszerzysz swoje horyzonty

Podczas odbycia praktyk w międzynarodowej korporacji lub start- up’ie, poznasz wielu niesamowitych ludzi, z różnym doświadczeniem i historiami. Świadomość różnic wynikających z wielu kultur i umiejętność obcowania w międzynarodowym środowisku, to dodatkowe plusy, które stawiają Cię w lepszym świetle w oczach pracodawcy.

  1. Przeżyjesz niesamowitą przygodę

Praktyki to nie tylko profesjonalne doświadczenie. Poznawanie kraju od środka, przeżycie szoku kulturowego, nawiązanie nowych relacji – to czas, kiedy tworzą się historie życia.

Jest jeszcze mnóstwo innych przyczyn, o których przekonasz się sam, biorąc udział w programie Global Talent!

Global Talent to praktyki zagraniczne zorganizowane przez AIESEC dla młodych ludzi od 18 do 30 roku życia, którzy chcą rozwijać swoją karierę zawodową w międzynarodowym środowisku, wyróżnić się na rynku pracy i zdobyć nowe umiejętności. Profesjonalne doświadczenie z AIESEC czeka na ciebie!

Znajdź idealną ofertę dla siebie na aiesec.org!

Wyjedź z nami na praktyki Global Talent!