Zapisz się na newsletter AIESEC i pozostańmy w kontakcie.

Blog AIESEC

Blog AIESEC to miejsce, w którym dowiesz się więcej o naszych aktualnych i historycznych projektach. Dzielimy się tutaj naszą ponad pięćdziesięcioletnią wiedzą z zakresu wymian, wolontariatu, praktyk, czy też współpracy z różnymi podmiotami. To najlepsze miejsce, aby poznać AIESEC i ludzi, którzy tworzą organizację. Blog tworzą młodzi ludzie pełni pasji. Dlatego komentujemy również aktualne wydarzenia na świecie, dając naszą perspektywę na istotne tematy. To blog dla wszystkich – młodych, organizacji pozarządowych, firm, czy po prostu ludzi, dla których nasze wartości są bliskie, a opinia ważna.

Kategorie

 • Ogólne

  Przeczytaj ogólne informacje i wskazówki prosto od zespołu AIESEC.

 • Historie z wolontariatu

  Poznaj historie i przygody osób na wolontariacie międzynarodowym Global Volunteer. Dowiedz się, jaki wpływ na świat mają projekty, które realizują.

 • Historie z praktyk

  Dowiedz się, jak wygląda profesjonalne doświadczenie za granicą z programami Global Talent lub Global Teacher. Przekonaj się, czego jeszcze Ty się możesz nauczyć.

 • Historie współpracy

  Dowiedz się, kim są nasi partnerzy i dlaczego to właśnie z nimi współpracujemy. Przekonaj się, jakie korzyści AIESEC może zaoferować Twojej firmie.

 • Historie partnerstw z organizacjami i firmami

  Przekonaj się, dlaczego warto rekrutować młode osoby z zagranicy współpracując z AIESEC. Dowiedz się, jakie talenty są przyjmowane na praktyki lub jakie projekty realizują wolontariusze w Polsce.

 • Historie członków AIESEC

  Co AIESEC robi na co dzień? Jakie projekty realizujemy? Kim są ludzie, którzy tworzą AIESEC? Tu znajdziesz odpowiedzi na te, i na wiele więcej pytań.

 • Darmowe materiały

  Pobierz nasze darmowe e booki i poradniki. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!